“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Абсурдність зашкалює
У п'ятницю, 11 листопада в окупованому Сімферополі відспівали та поховали колаборанта Кирила Стремоусова. Зраднику України було 45 років. На його честь хочуть назвати одну з вулиць Херсона.
Про це повідомив представник окупаційної адміністрації області Сергій Мороз. Свою гучну та безперспективну заяву він зробив в ефірі одного з пропагандистських російських програм. Він напевно забув, що потужний контрнаступ Збройних сил України продовжується і ці хворі ідеї навряд чи вдасться реалізувати.
"Іменем загиблого 9 листопада Стремоусова буде названо одну з вулиць Херсона" - сказав Мороз.
Відспівали Стремоусова в окупованому Сімферополі. Обличчя загиблого було прикрите вуаллю. До церемонії все підготовили заздалегідь: виставили вінки (деякі з триколором) та встановили його фото. На прощанні зі Стремоусовим були присутні інші колаборанти Євген Балицький, Володимир Сальдо, Сергій Аксьонов. Своїми очима вони могли спостерігати, який фінал очікує кожного зрадника України. Стремоусова поховали на центральному міському цвинтарі Сімферополя.
У середу, 9 листопада окупаційна влада Херсону підтвердила смерть Кирила Стремоусова. Стверджується, що він помер в ДТП. Його автівка буквально розлетілася на дві частини, однак тіла на місці аварії не було. Дивним чином воно зникло. Заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський в ексклюзивному коментарі для Інформатора припустив, що це може бути інсценуванням від росіян, щоб врятувати колаборанта та перевезти його у безпечне місце. Таку ж думку поділяє і політолог Юрій Романенко. Детальніше про Стремоусова та його смерть читайте тут.
Нагадаємо, гауляйтер Запорізької області Балицький та його син завдали збитків Україні на 4 мільйони гривень. Крім того, в Україні "накрили" бізнес колишнього нардепа, який з Криму фінансував окупантів.
Також Інформатор писав, що у Мелітополі здійснили замах на місцевого колаборанта.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.