«Зоря» програла «Рапіду» і в другому матчі кваліфікації Ліги Європи

Груповий турнір Ліги Європи пройде без українських команд.

Два швидких м'ячі «Рапіда» в першому таймі перекреслили таку собі ледве живу інтригу. «Зоря» спробувала не програти хоча б домашній матч, але зупинити «Рапід» не змогла.

Про результати матчів четвертого відбіркового раунду Ліги Європи повідомляє Інформатор .

У четвер, 26 серпня, в матчі-відповіді четвертого відбіркового раунду Ліги Європи «Зоря» зустрілася з «Рапідом» (Відень, Австрія). після крупної поразки в першому матчі перед українським клубом стояла вкрай непросте завдання - відіграти дефіцит у три м'ячі. На поле стадіону «Славутич-Арена» в Запоріжжі команди вийшли в таких складах:

Зоря: Шевченко, Хомченовський, Вернидуб, Цвек, Жуніньо, Назарин, Громов, Кочергін, Булеца, Гладкий, Аллахьяр.

Запасні: Мацапура, Руфат, Луньов, Шахаб, Кабан, Імереков, Фаворов, Крістіан.

Рапід: Гартлер, Стойкович, Граймль, Хофманн, Улльманн, Араз, Любічіч, Граховац, Грюлль, Фунтас, Кара.

Запасні: Унгер, Хедлі, Віммер, Кнасмюлльнер, Шик, Петрович, Ауер, Китагава, Зульцбахер, Шустер.

І без того складне завдання «Зорі» на 10-й хвилині стала практично нездійсненним. Грюлль з лівого флангу змістився в штрафну і замість напрошується пасу в центр точно пробив в ближній кут. Рахунок по сумі двох матчів став 0: 4. Булеца міг забити на 12-й хвилині, але його удар в правий верхній кут парирував Гартлер.

А на 15-й хвилині матч можна було закінчувати. Граймль після подачі кутового з правого флангу випередив суперника і переправив м'яч у сітку. У даній ситуації «Зорі» залишалося тільки спробувати не програти в домашньому матчі. І перший крок до цього зробив Гладкий. На 40-й хвилині форвард «Зорі» головою замкнув подачу Булеца зі штрафного.

На самому початку другого тайму Шевченко посилив давнє пошкодження і не зміг продовжити поєдинок. Захищати ворота «Зорі» вийшов резервний голкіпер команди Мацапура.

На 53-й хвилині Булеца вивів партнера на ударну позицію, але Хомченовський з декількох метрів пробив над поперечиною. А на 68-й хвилині надія покинула навіть найзапекліших оптимістів. Вернидуб втратив м'яч в центрі поля, «Рапід» провів контратаку і Фунтас забивав уже в порожні ворота.

На 78-й хвилині Кабан, зібравши біля себе суперників, увірвався в штрафну і віддав в центр. Громов трохи проскочив м'яч, а коли нарешті пробив, то голкіпер «Рапіда» уже повернувся в ворота і відбив удар. На 85-й хвилині Шик в своїй штрафній збив Шахаба. Сам Шахаб ударом в правий нижній кут реалізував пенальті, хоча голкіпер майже дістав м'яч.

На 88-й хвилині «Зоря» заробила другий пенальті. Шахаб пробив в той же кут і на цей раз Гартлер удар парирував.

• Зоря (Україна) - Рапід Відень (Австрія) 2: 3 (Гладкий, 40, Шахаб, 87 (з пен.) - Грюлль, 10, Граймль, 15, Фунтас, 68) перший матч 0: 3.

«Зоря» залишається в єврокубках і зіграє в Лізі конференцій. Жеребкування групового етапу турніру відбудеться 27 серпня.

Раніше Інформатор повідомляв про результатах жеребкування групового раунду Ліги чемпіонів, а також про підсумки змагань Паралімпіади в Токіо, що відбулися 26 серпня

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписати на канал у Viber можна тут