Золота Євроліга. Збірна України в фіналі без шансів розтрощила скандинавських білявок

Наша збірна вдруге тріумфує на цьому турнірі

Наша збірна без шансів розгромила Швецію
Українки вдруге виграли трофей Золотої Євроліги

Жіноча збірна України в фіналі Золотої Євроліги впевнено перемогла Швецію і здобула почесний трофей.

На відміну від чоловічої збірної, яка в напруженому матчі поступилася Туреччині, наші волейболістки розгромили своїх суперниць.

Українки, які в першій грі фіналу обіграли суперниць з рахунком 3:0, мали виграти всього два сети, щоб тріумфувати в загальному протистоянні. І попри в цілому рівну гру, саме наші спортсменки перемагали в першому (25:17) і другому (25:22) сетах зустрічі-відповіді. Втім, останній сет також залишився за нашими волейболістками, що додало очки нашій національній команді у заліку FIVB.

Відтак збірна України здобула другий в своїй історії трофей Золотої Євроліги.

Швеція - Україна - 0:3 (17:25, 22:25, 30:32)

Відзначимо, що інша збірна України, із пляжного футболу, вдало стартувала в групі чемпіонату світу. А на чемпіонаті світу з фехтування наша національна команда виступить в обмеженому вигляді.