Марта Адмачук розповіла про нерозділене кохання, а також про те, чи має пару
Співачка та учасниця Нацвідбору на "Євробачення-2026" Марта Адамчук в YouTube-проєкті знаного шеф-кухаря Аліка Мкрчяна та його дружини розповіла, що заради кохання могла би покинути все, навіть співочу кар'єру. Більше того, артистка вже так чинила - вона скасовувала виступи заради побачення. Певний час стосунки були для неї на першому місці. Зараз співачка називає це "перекосом", і тим не менше говорить про те, що не проти шалено закохатись. На запитання, чи правда, що вона могла б закохатися і все кинути заради кохання, Адамчук відповіла ствердно.
"Ну, так, є такий гріх.
- Серйозно. Ти така слаба на...
- На кохання. Ні, ну дивись, 18+ у нас уже (сміх - ред.). Я пройшла такий етап, коли, наприклад, могла відмінити виступ і поїхати на побачення. Для мене це було ніби на першому місці. І я думаю, що це був такий перекос. Зараз я вже в такому стані, що я балансую. Але для себе зрозуміла, що, напевне, все-таки в мене сім'я і стосунки - на першому місці", - сказала співачка.

Вона наголосила, що до роботи ставиться відповідально, проте за можливості обере спілкування з рідними, а не сцену. Проте зараз, схоже, співачка не має обранця. На запитання, що в неї зараз із особистим життям, вона жартома поцікавилась, чи можна матюкатись на камеру. Адамчук розповіла, що в колишніх стосунках її ревнували до сцени. Особливо, якщо артистці доводилось затримуватись після виступу.
"Можна матюкатись? Нецензурний вислів - ред.
- Чому?
- Бо я артистка.
- Артистка - це шість шлюбів, з сьомим зустрічаєшся, восьмого тримаєш в умі, на двадцять років молодше, ось це артистка...
- Слухай, у моєму випадку... дівчинку цю зі сцени хочуть красиву. Настрій, просто настрій. Але ж мені теж треба наповнюватись. Ну окей, зараз мене сцена наповнює, я вже це зрозуміла, що я там прям беру, а потом приношу. І воно класне, всі цього хочуть. Але коли мені чуть-чуть десь сумно чи що, то щось не сильно всі...
Ревнощі були. Коли я на сцені, то він вже знає, що він бере, очі бачать. А коли просто в житті, а потім я одягаю всі свої обладунки, йду на сцену, типу, а куди це ти? Я з усіма дуже нормально і дуже з повагою ставлюсь до всіх людей, які були в моєму житті.
Але, да, треба було закінчувати, бо це неможливо. Це дуже важко. Ти щось починаєш пояснювати і навіть не розумієш, нащо ти це робиш. Ну, це дуже дивно", - розкрила правду про свої попередні стосунки Марта Адамчук.
Вона також розсекретила, що мала тривалі стосунки, в яких перебувала впродовж десяти років. Однак, ті завершились.

Також вона зізналася, що часто чоловіки бояться підійти, аби познайомитись. Інші ж можуть думати, що вона має кавалера. Проте, за словами співачки, вона в першу чергу звичайна жінка, яка здатна палко закохатись, зокрема, й без відповіді. Адамчук радіє, що може сублімувати такі почуття у власну творчість. Адже, за її словами, вислів "серцю не накажеш" саме про неї.
"Я був впевнений, як мужик, що у тебе серце зайняте.
- Ні, слухай, серце може й зайняте, але я можу бути одна. Є ж нерозділене кохання. Може легко... Якщо я бачу навіть, що не буде стосунків, наприклад, різні обставини, ти все одно це відчуваєш. Вже досвід теж є.
Я не можу заблокувати в собі - не відчуваю! В мене відкрите серце, воно все одно починає відчувати. Може таке статись? Може. Ти можеш втікти, а серце - все, погнали вже. Всьо", - зауважила артистка.