Жорстокі бої продовжуються. Що відомо про ситуацію в Соледарі 14 січня?

Читать на русском

ЗСУ продовжують відбивати атаки окупантів

Читать на русском
Жорстокі бої продовжуються. Що відомо про ситуацію в Соледарі 14 січня?
Фото в колажі: 46 бригада ЗСУ

ЗСУ продовжують відбивати атаки окупантів

Попри заяви пропагандистів про захоплення Соледару, у місті продовжуються бої. ЗСУ не втратили контроль над населеним пунктом і продовжують стримувати безперервні атаки ворога. У вечірньому зведенні Генерального штабу України повідомляють, що важкі бої за Соледар продовжуються. 

Цю ж інформацію озвучила і заступниця Міністра оборони України Ганна Маляр: 

"Жорстокі бої за Соледар тривають. Наші воїни відбивають безперервні атаки ворога - і вдень, і вночі. Ворог має великі втрати, але продовжує виконувати злочинні накази свого командування". 

Очільник Донецької ОВА Павло Кириленко вранці 14 січня повідомив, що Соледар залишається підконтрольним українській владі: 

"Соледар є підконтрольним українській владі, і наші військові контролюють. Утім, точаться і міські бої, і бої за межами міста, тому що ворог намагається просунутися декількома напрямками. Ворог зазнає величезних втрат, він застилає собі шлях тілами своїх же «вагнерівців» і регулярних Збройних сил РФ".

Боєць з позивним "Мадяр", один з оборонців Соледару, 14 січня опублікував відео, на якому видно, як у західній частині міста майорить український прапор.  

Ситуація в Соледарі

Бахмутський напрямок постійно обстрілюють. Але бої за Соледар тривають. Окупанти намагаються прорвати оборону ЗСУ і повністю захопити місто. За крайньою інформацією від офіцера першої окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна Тараса Березовця, росіянам не вдалося оточити українських військових. Хоч ситуація і змінюється щогодини.

"Вони там уже гризуться між собою за те, кому приписати якесь тактичне просування. Це чіткий сигнал невдачі для ворога. І це ще один стимул для нас усіх, щоб більше тиснути на окупантів і щоб завдавати ворогу більших втрат" — заявив президент України Володимира Зеленського.

Глава держави подякував бійцям підрозділу "Кракен" за рішучі дії по знищенню ворога в районі Соледару, а також воїнам Інтернаціонального легіону ГУР МО та підрозділу "Шаман", які мужньо обороняють Бахмут. Та додав, ворог має значні втрати на фронті й поступово зазнає поразки у цій війні.

Раніше ми повідомляли про те, що боєць Мадяр показав, як ЗСУ тримають позиції у Соледарі, та пообіцяв хороші новини.