«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
На вулиці все ще небезпечно
Жителів Харкова просять обмежити пересування містом та, за можливості, перебувати в укриттях.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на прес-службу Харківської міської ради.
Мер Харкова Ігор Терехов заявив, що обстрілів по місту поменшало, але перебувати на вулиці все ще небезпечно. Ворог продовжує завдавати хаотичних ракетних ударів, зокрема, сьогодні ракетами був обстріляний парк Горького.
"Це дуже оманлива тиша. Тому я дуже прошу берегти свої життя та в сьогоднішніх умовах обмежити пересування містом", - зазначив Терехов.
За його словами, для мешканців укриттях організовано підвезення їжі та товарів першої необхідності. Крім того, щоб діти не переривали навчальний процес і могли навчатися, на станціях метрополітену встановлено парти.
Нагадаємо, у Чернівецькій області чоловіків зобов'язали носити із собою документи. Крім того, на окупованих територіях бойовики забороняють лікарям надавати допомогу мирним жителям.
Також Інформатор писав, що на Чернігівщині людям заборонили збирати пошкоджену або знищену російську техніку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.