“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Окупанти цілеспрямовано б'ють по інфраструктурі
Через постійні обстріли бойовиків Чернігів залишився без газу та опалення. Комунальники вже працюють над відновленням мереж.
Про це повідомив голова Чернігівської обласної військової адміністрації В’ячеслав Чаус, передає Інформатор.
"Ворог нас обстрілював, наносив ракетні та авіаудари по місту Чернігів. Б'ють по цивільній інфраструктурі. Відповідно, на сьогодні місто Чернігів перебуває без газу та опалення. Але сподіваюся, це ненадовго", - зазначив Чаус.
З його слів, комунальники вже працюють над відновленням мереж. Повідомляється, що з 9 до 10 березня на Чернігівщині сталося 18 пожеж. З них 10 – внаслідок обстрілів (9 – у житловому секторі, 1 – на об'єкті). Загинула одна людина. Всього з початку війни ліквідували 163 пожежі. З них 121 внаслідок обстрілів.
Нагадаємо, бойовики обстрілюють Маріуполь, бомби влучають у житлові будинки. Крім того, на Київщині ЗСУ ліквідували командира полку окупантів полковника Захарова.
Також Інформатор писав, що бойовики завдали авіаударів по Житомирській області, за добу загинуло 6 людей, ще 12 отримали травми.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.