Головна
Життя
Будівництво
20:19, 9 Грудень
Информатор UA

Интро

У Харкові власники квартири на першому поверсі площею у 60 квадратних метрів отримали дозвіл на реконструкцію житла, а натомість побудували магазин площею у 1 200 квадратів. Будівництво велося у новому житловому комплексі. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну інспекцію архітектури та містобудування. "Ні за що не здогадаєтеся, що зображено на цьому фото. Це реконструйована квартира площею у 60 квадратів", - повідомили в інспекції. Насправді, під виглядом реконструкції відбулося будівництво магазину площею у 1 200 квадратних метрів. Результат такої "реконструкції" головні інспектори ДАБІ виявили під час виїзного огляду об'єкта будівництва після отримання заяви на видачу сертифікату щодо прийняття його в експлуатацію. "Добудова до квартири магазину є фактично новим будівництвом окремого об'єкту. Звичайно, у видачі сертифікату відмовили. І, звичайно, щодо цього об'єкта проведуть позапланову перевірку в порядку архітектурно-будівельного контролю та вживуть заходів, передбачених законодавством", - постановили у ДАБІ. Також в інспекції пообіцяли повідомити поліцію. Дозвіл на цю "реконструкцію" видала держінспекція архітектури та містобудування (ДАБІ): "Реконструкція квартири номер 4 з прибудовою під магазин продовольчих та непродовольчих товарів у місті Харкові". Експертний звіт складало Консалтингове агентство "Галілео", проектну документацію розробило ТОВ "Аркада ХХІ". Для довідки. Реконструкція це перебудова введеного в експлуатацію в установленому порядку об'єкта будівництва, що передбачає зміну його геометричних розмірів та/або функціонального призначення, внаслідок чого відбувається зміна основних техніко-економічних показників (кількість продукції, потужність тощо). Реконструкція - це повне або часткове збереження елементів несучих конструкцій та призупинення на час виконання робіт експлуатації об'єкта в цілому або його частин (за умови їхньої автономності) Нове будівництво - це будівництво будинків, будівель, споруд з метою створення об'єктів виробничого та невиробничого призначення, а також лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, зокрема добудова. Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні зростає попит на заміську нерухомість. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Житель Харкова робив ремонт у квартирі та прибудував до неї торговий павільйон на 1 200 квадратних метрів

Читать на русском
Житель Харкова робив ремонт у квартирі та прибудував до неї торговий павільйон на 1 200 квадратних метрів

Харків'янин нібито реконструював квартиру на першому поверсі, але у підсумку побудував магазин площею у 20 разів більше за саму квартиру

У Харкові власники квартири на першому поверсі площею у 60 квадратних метрів отримали дозвіл на реконструкцію житла, а натомість побудували магазин площею у 1 200 квадратів. Будівництво велося у новому житловому комплексі. 

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Державну інспекцію архітектури та містобудування.

"Ні за що не здогадаєтеся, що зображено на цьому фото. Це – реконструйована квартира площею у 60 квадратів", - повідомили в інспекції.

Насправді, під виглядом реконструкції відбулося будівництво магазину площею у 1 200 квадратних метрів. 

Результат такої "реконструкції" головні інспектори ДАБІ виявили під час виїзного огляду об'єкта будівництва після отримання заяви на видачу сертифікату щодо прийняття його в експлуатацію.

"Добудова до квартири магазину є фактично новим будівництвом окремого об'єкту. Звичайно, у видачі сертифікату відмовили. І, звичайно, щодо цього об'єкта проведуть позапланову перевірку в порядку архітектурно-будівельного контролю та вживуть заходів, передбачених законодавством", - постановили у ДАБІ.

Також в інспекції пообіцяли повідомити поліцію

Дозвіл на цю "реконструкцію" видала держінспекція архітектури та містобудування (ДАБІ):

"Реконструкція квартири номер 4 з прибудовою під магазин продовольчих та непродовольчих товарів у місті Харкові".

Експертний звіт складало Консалтингове агентство "Галілео", проектну документацію розробило ТОВ "Аркада ХХІ".

Для довідки. Реконструкція – це перебудова введеного в експлуатацію в установленому порядку об'єкта будівництва, що передбачає зміну його геометричних розмірів та/або функціонального призначення, внаслідок чого відбувається зміна основних техніко-економічних показників (кількість продукції, потужність тощо). Реконструкція - це повне або часткове збереження елементів несучих конструкцій та призупинення на час виконання робіт експлуатації об'єкта в цілому або його частин (за умови їхньої автономності)

Нове будівництво - це будівництво будинків, будівель, споруд з метою створення об'єктів виробничого та невиробничого призначення, а також лінійних об'єктів інженерно-транспортної інфраструктури, зокрема добудова.

Раніше Інформатор повідомляв, що в Україні зростає попит на заміську нерухомість

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Слідкуйте за новинами онлайн прямо в месенджері на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.