Жіночий ЧС-2023. Англія в розпачі та сльозах. Іспанія вперше в історії виграла мундіаль

Іспанки забили єдиний гол в першому таймі

Єдиний гол у фіналі забила Ольга Кармона
Іспанки вперше в історії виграли чемпіонат світу

Жіноча збірна Іспанії виграла чемпіонат світу з футболу-2023. У фіналі, який перервав активіст, щоб нагадати людству про російське вторгнення в Україну, іспанки обіграли англійок за рахунком 1:0.

Фінальний матч пройшов на найбільшому стадіоні турніру - "Австралія" в Сіднеї. Перший реальний шанс відкрити рахунок мали англійки, але Лорен Гемп на 16-й хвилині поцілила у каркас воріт.

А от на 29-й хвилині футболістка Реала Ольга Кармона завершила іспанську атаку результативним ударом. Саме цей гол виявився єдиним у матчі - жодна з команд не змогла більше відзначитися.

• Іспанія - Англія - 1:0 (1:0, 0:0)
    Гол: Кармона, 29.

Перший тріумф іспанок

Для збірної Іспанії ця перемога стала першою на жіночому чемпіонаті світу. Також вперше за 16 років переможницями чемпіонату світу стала європейська збірна.

Востаннє представниці Європи перемагали на цьому рівні у 2007-му році, коли трофей виграла Німеччина.

Раніше Інформатор зібрав найяскравіші фото з цього чемпіонату світу.

Також ми детально розібрали, за рахунок чого іспанки змогли перемогти у півфіналі збірну Швеції.