Головна
Україна
12:15, 9 Липня
Информатор UA

Интро

Капітуляційних домовленостей і "Мінську-3" не буде. Натомість є декілька варіантів, як може завершитись російсько-українська війна. Про своє бачення сценаріїв перемоги України розповів міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю Forbes. Далі пряма мова: Перший сценарій приблизно такий самий, як вже був: добра воля росіян, яка була оголошена, коли вони втікали з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та з острова Зміїний. Я думаю, що цей сценарій буде розбитий на декілька ланцюжків. Спочатку ми вийдемо на позиції до 24 лютого поточного року. Далі будуть розмови щодо статусу окупованих раніше Донецької, Луганської областей і Криму. За столом з нашими потужними партнерами будемо вести ці перемовини. Мінську-3 точно не буде, капітуляційних домовленостей не буде, і з дулом біля скроні ніхто вести перемовини не буде. Варіант другий поступово будемо перемелювати збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. В них більша територія, більше танків. Але воно все не сучасне і вони сьогодні використовують принцип мясорубки. Мій добрий друг і колега, міністр оборони Великої Британії пан Воллес, коли був у нас в Києві, сказав: Якщо ви плануєте воювати ресурс на ресурс, мясорубка на мясорубку, ми вам не зможемо допомогти. Але якщо ми будемо використовувати сучасні технології, наносити ураження там, де найболючіше для росіян, ми точно переможемо. Світ повірив у те, що ми можемо перемогти і ми вже перемагаємо. Уявіть собі, який ресурс вони кидають, а просунулись на якісь десятки кілометрів. Другий варіант перемоги, можливо, не такий швидкий. Не до кінця цього року, можливо, він зачепить початок наступного, але я його бачу в такий спосіб. Третій більш драматичний для Російської Федерації. Розвал Росії, парад суверенітетів на декілька різних субєктів Татарстан, Башкортостан і так далі. Ми це точно побачимо за нашого життя, але це більш довготривала історія.

"Жест доброї волі", розвал росії або поступове перемелювання. Три сценарії завершення війни від Міністра оборони

Читать на русском
"Жест доброї волі", розвал росії або поступове перемелювання. Три сценарії завершення війни від Міністра оборони

Не буде домовленостей "під дулом пістолета"

Капітуляційних домовленостей і "Мінську-3" не буде. Натомість є декілька варіантів, як може завершитись російсько-українська війна. 

Про своє бачення сценаріїв перемоги України розповів міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю Forbes

Далі — пряма мова: 

Перший сценарій приблизно такий самий, як вже був: «добра воля» росіян, яка була оголошена, коли вони втікали з Київщини, Чернігівщини, Сумщини та з острова Зміїний. Я думаю, що цей сценарій буде розбитий на декілька ланцюжків. Спочатку ми вийдемо на позиції до 24 лютого поточного року. Далі будуть розмови щодо статусу окупованих раніше Донецької, Луганської областей і Криму. За столом з нашими потужними партнерами будемо вести ці перемовини. Мінську-3 точно не буде, капітуляційних домовленостей не буде, і з дулом біля скроні ніхто вести перемовини не буде.

Варіант другий – поступово будемо перемелювати збройні сили РФ, тому що це насправді війна ресурсу на ресурс. В них більша територія, більше танків. Але воно все не сучасне і вони сьогодні використовують принцип м’ясорубки. Мій добрий друг і колега, міністр оборони Великої Британії пан Воллес, коли був у нас в Києві, сказав: Якщо ви плануєте воювати ресурс на ресурс, м’ясорубка на м’ясорубку, ми вам не зможемо допомогти. Але якщо ми будемо використовувати сучасні технології, наносити ураження там, де найболючіше для росіян, ми точно переможемо.

Світ повірив у те, що ми можемо перемогти і ми вже перемагаємо. Уявіть собі, який ресурс вони кидають, а просунулись на якісь десятки кілометрів. Другий варіант перемоги, можливо, не такий швидкий. Не до кінця цього року, можливо, він зачепить початок наступного, але я його бачу в такий спосіб.

Третій – більш драматичний для Російської Федерації. Розвал Росії, парад суверенітетів на декілька різних суб’єктів – Татарстан, Башкортостан і так далі. Ми це точно побачимо за нашого життя, але це більш довготривала історія. 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.