“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Плата за землю є обов'язковим платежем
В Україні громадяни, які володіють рухомим або нерухомим майном, повинні сплачувати обов'язкові платежі або податки державі. Власники земельних ділянок щорічно зобов'язані сплачувати земельний податок, крім випадків, коли вони звільнені від плати за землю.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-центр Міністерства юстиції України.
Плата за землю - це обов'язковий платіж в складі податку на майно, який справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.
Платниками податку є:
Об'єктами оподаткування є:
Контролюючі органи обчислюють суми земельного податку та направляють або вручають особисто платнику за місцем його реєстрації до 1 липня поточного року повідомлення-рішення. Фізичні особи сплачують земельний податок протягом 60 днів з дня вручення повідомлення.
Скільки треба платити
Ставка податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено,встановлюється у розмірі не більше 3% від їх нормативної грошової оцінки, для земель загального користування - не більше 1% від їх нормативної грошової оцінки, а для сільськогосподарських угідь - не менше 0,3% і не більше 1% від їх нормативної грошової оцінки. Для лісових земель - не більше 0,1% від їх нормативної грошової оцінки.
Ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких не проведено,і розташованих за межами населених пунктів або в межах населених пунктів, встановлюється в розмірі не більше 5%. Існують пільги зі сплати земельного податку для фізичних осіб. Від сплати податку звільняються:
Таке звільнення від сплати податку за земельні ділянки, поширюється на земельні ділянки за кожним видом використання у межах норм:
Для отримання пільги необхідно звернутися до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки із заявою про надання пільги та документів, що засвідчують право на пільгу.
Нагадаємо, в Мін'юсті роз'яснили українцям, як краще вирішувати майнові питання.Крім того, Мін'юст у 2021 році виставить на продаж не менше 4 в'язниць.