«Не буде жодної угоди, яка дасть Росії міцніші основи, необхідні для перегрупування та повернення з більшим насильством».
У відео оживає метафора кохання поза межами логіки — дівчина-вампір і хлопець-ворон стають союзниками в світі, де інші бояться бути собою. Вони не ховають своїх відмінностей — навпаки, саме через них стають сильнішими.
Також він призначив нового керівника
Президент України Володимир Зеленський звільнив Айвараса Абромавичуса з посади генерального директора державного концерну «Укроборонпром».
Як передає Інформатор,про це свідчить указ № 422/2020, опублікований на сайті Президента .
«Звільнити Абромавичуса Айвараса з посади генерального директора Державного концерну «Укроборонпром», - йдеться в тексті указу.
Наступним указом Зеленський призначив Ігоря Фоменко в.о. глави концерну.
«Призначити Фоменка Ігоря Олександровича виконуючим обов'язки генерального директора Державного концерну «Укроборонпром», - йдеться в тексті указу.
До цього Фоменко займав посаду заступника Абромавичуса з бронетанкової, радіолокаційної та спеціальній техніці.
Нагадаємо, стратегія трансформації і розвитку «Укроборонпрому» до 2030 року передбачає поділ концерну на сім галузевих холдингів.