«Приїхав генерал Келлог. І після його прибуття дві ночі поспіль не було жодних масованих бомбардувань. Люди вже жартують... Кажуть, нам слід дати генералу Келлогу український паспорт і залишити його тут».
Глава держави також таємно затвердив директив української делегації
Президент України Володимир Зеленський затвердив склад делегації для участі у 75-й генеральній асамблеї ООН.
Про це йдеться в Указі президента,- передає Інформатор .
«Утворити делегацію України для участі в роботі 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН (м.Нью-Йорк, Сполучені Штати Америки). Дозволити главі делегації залучати для забезпечення роботи делегації радників, експертів та технічних працівників», - наголошується в розпорядженні.
Склад делегації України для участі в роботі 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН:
Глава держави також таємно затвердив директив української делегації.
Нагадаємо, асамблея складається з 193 членів Організації Об'єднаних Націй і служить форумом для багатостороннього обговорення всього спектру міжнародних питань, відображених у Статуті. Асамблея збирається на чергову щорічну сесію в період з вересня по грудень і в наступний період у міру необхідності.
Крім того, раніше в ООН заявили, що світовий туризм втратив майже півтрильйона доларів через пандемію.