RU
Головна
Україна
11:19, 10 Вересня
Информатор UA

Интро

Президент України Володимир Зеленський заявив, що існує ймовірність повномасштабної війни з Росією. Він переконаний, що це буде найбільша помилка РФ. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на виступ Зеленського на форумі YES Brainstorming . "Якщо буде потужна ескалація з боку Росії - це найстрашніше, що може бути. На жаль, така можливість є", - заявив Зеленський. Він підкреслив, що це буде найбільша помилка Росії. За його словами, після цього більше не буде існувати сусідства України до РФ і Білорусі. Нагадаємо, українська армія готова звільнити Донбас,якщо буде наказ. Крім того, Зеленський відповів на питання про те, коли Крим і Донбас повернуться до складу України. Також Інформатор писав, що в Україні оцінили можливість силового повернення окупованого Криму . Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут . Фото: 24 канал

Зеленський вважає ймовірною можливість повномасштабної війни з Росією

Читать на русском
Зеленський вважає ймовірною можливість повномасштабної війни з Росією

За його словами, така можливість існує

Президент України Володимир Зеленський заявив, що існує ймовірність повномасштабної війни з Росією. Він переконаний, що це буде найбільша помилка РФ.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на виступ Зеленського на форумі YES Brainstorming .

"Якщо буде потужна ескалація з боку Росії - це найстрашніше, що може бути. На жаль, така можливість є", - заявив Зеленський.

Він підкреслив, що це буде найбільша помилка Росії. За його словами, після цього більше не буде існувати сусідства України до РФ і Білорусі.

 

 
 

Нагадаємо, українська армія готова звільнити Донбас,якщо буде наказ. Крім того, Зеленський відповів на питання про те, коли Крим і Донбас повернуться до складу України.

Також Інформатор писав, що в Україні оцінили можливість силового повернення окупованого Криму .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

Фото: 24 канал

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.