RU
Головна
Україна
21:57, 2 Жовтня
Информатор UA

Интро

Україна вийшла на передову з діджіталізації і якості нових доріг. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у суботу, 2 жовтня, під час виступу перед однопартійцями в Трускавці. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу "Слуги народу". Зеленський переконаний, що Україна номер один у Європі щодо впровадження проєкту "Країна в смартфоні". "У нас з'явилася цифровізація. Ми номер один у Європі. Цього просто не було. А зараз у нас режим paperless, немає паперів", зазначив він. Також він зазначив, що раніше в нашій країні не було розвиненої дорожньої інфраструктури, а тепер, на його думку, вона з'явилася. "Була в нас інфраструктура? Ні. Ми - перші в Європі за кількістю якісних кілометрів доріг", сказав Зеленський. Президент зазначив, що потужно заробив РНБО, якого сьогодні бояться олігархи, держзрадники і фінансові ділки. "Важливо, що в нас з'явилося РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце", повідомив президент нардепам СН. Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський розповів, як він ставиться до відставки Разумкова. Також ми писали, раніше Зеленський заявляв, що олігархічної гілки влади в Україні більше не буде. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Зеленський в Трускавці: Україна перша в Європі з діджіталізації і якісних доріг

Читать на русском
Зеленський в Трускавці: Україна перша в Європі з діджіталізації і якісних доріг

Президент також заявив, що РНБО з'явилося і стало працювати потужно

Україна вийшла на передову з діджіталізації і якості нових доріг. Про це заявив президент України Володимир Зеленський у суботу, 2 жовтня, під час виступу перед однопартійцями в Трускавці.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу "Слуги народу".

Зеленський переконаний, що Україна номер один у Європі щодо впровадження проєкту "Країна в смартфоні".

"У нас з'явилася цифровізація. Ми номер один у Європі. Цього просто не було. А зараз у нас режим paperless, немає паперів", — зазначив він.

Також він зазначив, що раніше в нашій країні не було розвиненої дорожньої інфраструктури, а тепер, на його думку, вона з'явилася.

"Була в нас інфраструктура? Ні. Ми - перші в Європі за кількістю якісних кілометрів доріг", — сказав Зеленський.

Президент зазначив, що потужно заробив РНБО, якого сьогодні бояться олігархи, держзрадники і фінансові ділки.

"Важливо, що в нас з'явилося РНБО. Цей орган запрацював потужно. Різні фінансові групи, олігархи, державні зрадники бояться, щодня кожен відчуває тиск. І люди оцінили це, суспільство повірило. Якщо ти зрадник, ми будемо знати, де твоє місце", — повідомив президент нардепам СН.

Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський розповів, як він ставиться до відставки Разумкова.

Також ми писали, раніше Зеленський заявляв, що олігархічної гілки влади в Україні більше не буде.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.