«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
Цю пісню я написав, бо справді боліло. Я не спав всю ніч і намагався якомога більше висловити блокноту. Найважливіше в цій роботі — це те, що вона не вигадана, не вкрадена в іншого артиста.
Володимир Зеленський зазначив, що Україну не треба 20 років запрошувати
Президент Володимир Зеленський закликав якнайшвидше прийняти Україну до складу Європейського союзу. Він вказав, що Україна воює на Донбасі не тільки за свою незалежність, а й за спокій Європи.
Про це президент України заявив під час свого візиту до Варшави, передає Інформатор .
"Якщо українці віддали за це бажання свої життя на Майдані Незалежності - мені здається, що Україна є нацією, яка тільки зміцнить Євросоюз, і вона це показує - вона воює на сході за свою незалежність і воює не тільки за незалежність України, але і за спокій на європейському континенті", - заявив Зеленський.
При цьому він вказав, що Україна є рівноправним партнером ЄС.
"Відносно України в Європейському Союзі. Ви знаєте, мені здається, що країнам ЄС потрібно зрозуміти, що нас, Україну, не потрібно запрошувати 20 років до Європейського Союзу, нас треба там бачити, як рівноправного партнера, як партнера невід'ємного", - підсумував глава держави.
Як раніше повідомляв Інформатор, міністр закордонних справ Дмитро Кулеба оголосив про створення нового формату під назвою «Люблінський Трикутник»,до якого увійшли Україна, Польща і Литва.
Крім того, в Євросоюзі створили фонд миру для допомоги країнам-партнерам у зміцненні ситуації з безпекою. На його роботу у 2021-2027 роках виділили 5 мільярдів євро.