“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Відповідне рішення прийняте РНБО в ході засідання 14 травня
Рішення Ради національної безпеки і оборони щодо збільшення витрат на оборону ввели в дію. Відповідний указ підписав президент Володимир Зеленський.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.
РНБО в ході засідання 14 травня поточного року прийняла рішення про витрати на нацбезпеку не менше 5% від ВВП на 2022-2024 роки. Тепер відповідний законопроект має розглянути Верховна Рада. На це є один місяць.
Крім того, держава повинна забезпечити погашення боргових зобов'язань компаніям, які задіяні у підвищенні обороноздатності.
Як раніше повідомляв Інформатор, ракетні обстріли ізраїльської території з Сектору Ґази змусили Міністерство оборони України всерйоз задуматися про посилення захисту нашої держави. Можливо, в доступному для огляду майбутньому потужний "протиракетний щит" з'явиться і у нас. За словами міністра оборони Андрія Тарана, РФ і її агресивні дії - головна загроза національній безпеці України.