Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Голова держави звільнив Андрія Алексєєнка з посади першого заступника голови СЗР, і вже призначив йому заміну
Президент України Володимир Зеленський провів чергові кадрові перестановки. Вони стосуються Служби зовнішньої розвідки. Голова держави звільнив Андрія Алексєєнка з посади першого заступника голови СЗР, а новим заступником призначив Олега Луговського.
Відповідні укази вже опубліковані на сайті президента. Вони датуються 13 травня.
Першим указом Зеленський звільнив Алексеєнка з посади першого заступника очільника Служби. Другим указом він призначив на це місце Луговського.
Зазначимо, що про обох посадовців майже немає майже жодної відкритої інформації. Відомо, що Андрій Алексеєнко народився в 1963 році на Чернігівщині. Вчився у Києві в університеті Шевченка, після чого працював на різних посадах у Міністерстві закордонних справ.
"27 листопада 2017 року Алексєєнка указом президента було призначено першим заступником голови Служби зовнішньої розвідки. З 16 березня до 11 червня 2019 року виконував обов'язки голови Служби зовнішньої розвідки", - пишуть про нього журналісти.
У той же час Олег Луговський - взагалі загадкова персона. Про нього у відкритих джерелах взагалі немає ніякої інформації. Водночас, подібні заходи можуть бути частиною специфіки роботи на органи розвідки.
Нагадаємо, останнім часом президент досить часто робить кадрові перестановки. Зокрема, нещодавно він ротував керівництво Сил підтримки та Сил спеціальних операцій. На початку травня Зеленський призначив шістьох нових керівників обласних управлінь СБУ. Місяць тому, у квітні, голова держави призначив нових командирів ОК "Південь" та ОК "Захід". А в березні звільнив з ОП свого багаторічного радника Сергія Шефіра та групу людей, які була членами його команди.
Раніше ми писали, що в уряді очікуються кадрові зміни. Є вірогідність, що в Кабміні з'являться нові міністри.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.