Зеленський про перемогу збірної України над Швецією: «Шалена заруба»

Він подякував збірній за перемогу

Президент Володимир Зеленський відреагував на перемогу збірної України над Швецією (2:1) на Євро-2020. Він назвав поєдинок «шаленою зарубою».

Як передає Інформатор, про це Зеленський написав в Twitter.

«Так, це перемога! Ми в 1/4 ЄВРО! Неймовірна напруга, шалена «заруба» в екстра-таймі та феєрична розв’язка на 121-й хвилині. Це було нереально круто! Хлопці, респект — ви справжні бійці! Бесєдіну — здоров’я. Слава Україна! " — написав Зеленський.

Нагадаємо, учора в напруженому матчі Україна обіграла Швецію з рахунком 2:1 за путівку до чвертьфіналу Євро-2020. Він стане першим для збірної України в історії виступів на чемпіонатах Європи

У чвертьфіналі збірна України зіграє зі збірною Англії, яка є одним із фаворитів турніру.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.