Головна
Україна
Політика
20:28, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський заявив, що заяви російської влади про нібито готовність до діалогу є звичайною брехнею. росія - терорист, який закликає до переговорів після скоєних ним низки звірств. Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав на онлайн-зустрічі з представниками африканських ЗМІ. "Це не діалог, це не примирення, це ультиматум з їх сторони, який звучить так: "Якщо ви не зробите так, як ми хочемо, ми будемо вас убивати". Але вони кажуть у медіа: "Ми готові до діалогу". Це брехня! Що це за діалог? Як референдум в Криму? Зі зброєю в руках вони з нами готові говорити?", - наголосив президент. Він додав, що рф відчуває в собі силу та є безжалісною до людського життя, але кремль повинен був знати, що Україна захищатиметься, якщо він так поводитиметься. "Ми захищаємось, ми на своїй землі", - резюмував глава держави. Нагадаємо, росія активно розповсюджує інтервю екс-канцлера Німеччини Герхарда Шредера.У відповідях на запитання Шредер заявив, що російська федерація готова до мирних перемовин з Україною. Ми розповідали, з якою метою це робить росія. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашомуПідписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський про нібито бажання рф вести переговори з Україною: "Це не діалог, це ультиматум з їх сторони"

Читать на русском
Зеленський про нібито бажання рф вести переговори з Україною: "Це не діалог, це ультиматум з їх сторони"

Росія хоче, щоб Україна виконала її вимоги

Президент Володимир Зеленський заявив, що заяви російської влади про нібито готовність до діалогу є звичайною брехнею. росія - терорист, який закликає до переговорів після скоєних ним низки звірств.

Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав на онлайн-зустрічі з представниками африканських ЗМІ.

"Це не діалог, це не примирення, це ультиматум з їх сторони, який звучить так: "Якщо ви не зробите так, як ми хочемо, ми будемо вас убивати". Але вони кажуть у медіа: "Ми готові до діалогу". Це брехня! Що це за діалог? Як референдум в Криму? Зі зброєю в руках вони з нами готові говорити?", - наголосив президент.

Він додав, що рф відчуває в собі силу та є безжалісною до людського життя, але кремль повинен був знати, що Україна захищатиметься, якщо він так поводитиметься.

"Ми захищаємось, ми на своїй землі", - резюмував глава держави.

Нагадаємо, росія активно розповсюджує інтерв’ю екс-канцлера Німеччини Герхарда Шредера. У відповідях на запитання Шредер заявив, що російська федерація готова до мирних перемовин з Україною. Ми розповідали, з якою метою це робить росія

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор LiveПідписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.