"Якщо у вас не буде солдатів на фронті, ви втратите одну територію, втратите село, а після села ви втратите місто"
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
В Україні сьогодні відзначають День молоді
У неділю, 27 червня, президент Володимир Зеленський привітав українську молодь зі святом — Днем молоді.
Як передає Інформатор, про це Зеленський написав у своєму Instagram.
Глава держави назвав українську молодь надією й майбутнім країни.
«Вільні, амбітні, розумні — це все про сучасну українську молодь. Ви впевнено рухаєтесь до своєї мети й легко долаєте будь-які труднощі. Нехай так буде завжди! Ви — надія і майбутнє нашої країни. Зі святом! З Днем молоді!», — написав Зеленський.
Зазначимо, День молоді відзначається щорічно в останню неділю червня з 1994 року. Свято встановлене «На підтримку ініціативи молодіжних об’єднань і організацій України»
Нагадаємо, раніше Інформатор розповідав про основні дати, свята і вихідні, які очікують українців у червні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.