"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Якби я кожного разу отримувала 100 гривень, коли чула фразу про колір свого волосся: “А це не занадто? Це вже трішечки крейзі”, — я була б уже мільйонером», — жартує Світлана Тарабарова.
Лауреаткою стала жінка
Комітет з Державної премії України імені Олександра Довженка обрав лауреата цього року. Президент Володимир Зеленський підписав відповідний Указ №463 / 2021.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на текст Указу.
Лауреатом стала українська сценаристка і режисерка Наталія Ворожбит.
"Присудити Державну премію України імені Олександра Довженка 2021 кінорежисерці, сценаристці Ворожбит Наталії Анатоліївні - за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва", - йдеться в тексті Указу.
В цьому році, згідно, з президентським указом, розмір премії становитиме двісті тисяч гривень.

Для довідки. Наталія Ворожбит - авторка п'єс, які були поставлені на сценах театрів Санкт-Петербургу, Москви (до 2008 року), Риги і Лондону. У жовтні 2015 Ворожбит стала однією з засновниць київського «Театру переселенця».
Авторка сценаріїв до фільмів «Киборги» і «Дике поле» за романом Сергія Жадана.
Раніше Інформатор повідомляв, що український оскарівський комітет назвав фільми,які візьмуть участь у відборі на боротьбу за премію «Оскар».
Також ми писали, що автомобілі з картини «Божевільний Макс: Дорога люті» виставили на аукціон .