"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
«Dark Disco» — це синтез рейв-естетики, бароко та готики. Основу відео становить танець як головна мова оповіді, а центром кліпу майже повністю є сама Jerry Heil — її пластика, погляд і рух.
Закон набирає чинності на наступний день після опублікування
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та вдосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі» № 943-їх.
Про це повідомляє прес-служба глави держави,- передає Інформатор .
Закон спрямований на оптимізацію мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП), вдосконалення доступу до адміністративних послуг в електронній формі та вирішення проблем у сфері надання таких послуг.
Документом запроваджується моніторинг якості надання адміністративних послуг. Такий моніторинг включає збір, обробку та аналіз даних з метою вивчення та вжиття заходів щодо підвищення рівня якості надання адмінпослуг. Він здійснюється з урахуванням вимог щодо захисту персональних даних за показниками і в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів.
Закон передбачає, що ЦНАП можуть мати власні назви і символіку.Окремо від найменування та символіки центри матимуть право використовувати позначення «Центр Дії».
Також створюється Єдиний державний веб-портал електронних послуг,що дозволить збільшити кількість послуг, що надаються онлайн - без обов'язкового відвідування ЦНАП.
Нагадаємо, раніше Зеленський підписав закон про штрафи за відсутність маски.