Зеленський і Трамп домовились про початок роботи команд по закінченню війни – Єрмак

З американського боку йдеться про участь держсекретаря США Марко Рубіо, радника з питань нацбезпеки США Майкла Волца, віцепрезидента Джей Ді Венса

Розмова Зеленського і Трампа
Зеленський та Трамп говорили про закінчення війни. Колаж: Інформатор

У середу, 12 лютого, відбулася телефонна розмова між президентом України Володимиром Зеленським та лідером США Дональдом Трампом. Вони домовилися про початок роботи команд по закінченню війни. І це має статися вже “негайно”.

Про це розповів керівник Офісу президента Андрій Єрмак в ефірі Телемарафону. За його словами, розмова була “достатньо довгою, достатньо предметною”.

“Це вже не перша телефонна розмова президента Зеленського і президента Трампа. Трамп проінформував про свою розмову з Путіним. Він говорив про те, що він дуже налаштований зробити все, щоби війна Росії проти України закінчилася”, – розповів Єрмак.

Трамп і Зеленський цього разу домовилися, що їхні команди вже починають працювати над мирним процесом. За словами Єрмака, йдеться про участь держсекретаря США Марко Рубіо, радника з питань нацбезпеки США Майкла Волца, віцепрезидента Джей Ді Венса.

Трамп провів дві розмови

Американський президент Дональд Трамп та президент України Володимир Зеленський в середу, 12 лютого, провели переговори телефоном. Радник Зеленського Дмитро Литвин уточнив, що розмова тривала близько години.

Телефону розмову з Зеленським прокоментував й Дональд Трамп. Вона, за словами американського лідера, пройшла дуже добре.

"Він (Зеленський - ред.), як і президент Путін, хоче МИРУ. Ми обговорювали різні теми, пов’язані з війною, але головним чином зустріч, яка планується в п’ятницю в Мюнхені, де віцепрезидент Дж. Д. Венс і держсекретар Марко Рубіо очолять делегацію. Я сподіваюся, що результати цієї зустрічі будуть позитивними. Настав час зупинити цю безглузду війну, де були масові й абсолютно непотрібні смерть та руйнація. Хай Бог благословить народ Росії та України!", - написав Трамп у соцмережі.

Раніше у середу Трамп розмовляв з російським диктатором Путіним. Вони обговорили російську агресію проти України та домовилися, щоб “відповідні команди негайно розпочали переговори”.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube