Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
У питанні протидії дезінформації Україна буде тісно співпрацювати із західними партнерами
Президент України Володимир Зеленський призначив Поліну Лисенко керівником Центру протидії дезінформації. Відповідний указ № 137/2021 Глава держави підписав у п'ятницю, 2 квітня.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента.
"Центр повинен стати надійним щитом для громадян і держави від інформаційних загроз, які виникають як ззовні, так і всередині країни і спрямовані на розхитування державних інститутів і маніпулювання громадською думкою", - сказала Лисенко.
Глава центру підкреслила, що цей орган створений з метою протидії загрозам національній безпеці і національним інтересам України в інформаційній сфері, боротьби з пропагандою,деструктивними дезінформаційними впливами і кампаніями, недопущення маніпулювання громадською думкою.
Проблема протидії інформаційній війні і дезінформації вимагає скоординованих зусиль усіх державних органів, парламенту і громадянського суспільства, а також підтримки на міжнародному рівні, зазначив глава ОП Андрій Єрмак.
У питанні протидії дезінформації Україна тісно співпрацює із західними партнерами, зокрема країнами НАТО, які вже мають певний досвід.
Представлення Центру протидії дезінформації представникам дипломатичних місій в Україні, а також експертам і громадським діячам у сфері медіа заплановано на 6 квітня.
Нагадаємо,Центр протидії дезінформації створений рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 11 березня 2021, яке було введено в дію указом Глави держави від 19 березня 2021 № 106/2021. Планувалося, що в майбутньому центр має стати міжнародним хабом з протидії дезінформації і пропаганді в усьому світі.
Довідка.Поліна Лисенко у 2015 році закінчила магістратуру в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка (магістр права), до 2019 року навчалася в цьому вузі в аспірантурі. Кандидат юридичних наук.
У 2013 - 2015 роках працювала на посаді молодшого юриста в приватній юридичній компанії. З квітня 2015 до вересня 2019 го була помічником першого заступника директора Національного антикорупційного бюро України.
До березня 2020 обіймала посаду начальника Департаменту міжнародно-правового співробітництва та повернення активів Офісу Генерального прокурора. Також працювала керівником проекту з розвитку судової гілки влади і міжнародного співробітництва Офісу простих рішень і результатів.
Має подяку від директора Федерального бюро розслідувань США за спільну успішну операцію Офісу Генерального прокурора і ФБР. З вересня 2020 року - директор Департаменту інформаційної політики та зв'язків з громадськістю АТ "Укрзалізниця".
Раніше Інформатор повідомляв, що Зеленський підписав указ про створення Центру протидії дезінформації.
Також повідомлялося, в Україні з наступного тижня заробить центр протидії дезінформації .