Колись в народі говорили: "Така була щаслива, що аж на столі танцювала". Нехай кожна дівчина в житті відчує справжнє щастя, яке змусить її поділитись ним із своїми подругами. Отож, ловіть трек для ваших дівич-вечорів.
До Дня донора у Дніпрі долучився і бізнес
У середу, 9 травня, у лікарні імені Мечникова у Дніпрі проходив День донора. Головний лікар закладу Сергій Риженко розповів, що свою кров заради життя інших здали понад дві сотні людей. Це прості дніпряни, курсанти Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, працівники «АТБ».
Вже втретє до масової здачі крові у лікарні долучилися і представники корпорації «АТБ». Про це повідомляє Інформатор.
Сто працівників підприємств, що входять до складу корпорації «АТБ», відвідали вранці лабораторію у Мечникова. Усі вони відгукнулися на заклик та здали кров для поранених бійців.
«Справжня перемога, коли людина рятує життя захисника-воїна. Велике вам дякую, пишаємось вами за те, що разом з лікарнею Мечникова надаємо шанс вижити герою. Героям слава», - зазначив Сергій Риженко.




Партнерський матеріал