«У першому кліпі був хлопець, який страждав від кохання, шукав його, боровся. У новій версії я вже інший. Моє життя стабільне, мої почуття дорослі. Ми навіть залишили кілька сцен як відсилки до попереднього відео, але прожиті вони вже по-іншому: легше, простіше, як воно і буває в реальному житті», — розповів Козловський.
Йдеться про присвоєння грошей чиновниками через фіктивні комерційні структури
Силовики задокументували злочинну оборудку, через яку держава зазнала збитків майже на 12 мільйонів гривень. Проводяться обшуки в службових приміщеннях "Укрзалізниці" і комерційних структурах у Вінниці та Києві.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Міністерства внутрішніх справ .
За даними слідства, співробітники філії УЗ у Вінниці могли привласнити державні гроші через комерційні структури з ознаками фіктивності.
"Протягом 2019-2020 років філія виділила понад 60 млн гривень для закупівлі товарно-матеріальних цінностей для ремонту пасажирського рухомого складу. Переможцями тендерних торгів стали підконтрольні організаторам структури, яким УЗ перерахувала всю суму грошей.
Проведені в ході слідства експертизи встановили реальну вартість товарно матеріальних цінностей та виявили безпідставне завищення вартості продукції, що завдало збитків державі на суму майже 12 млн гривень", - йдеться у повідомленні.
За фактом порушено справу за ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Фігурантам загрожує від 7 до 12 років в'язниці.
Нагадаємо, раніше в СБУ задокументували багатомільйонну угоду з державними коштами при закупівлі засобів індивідуального захисту для медустанов Закарпатській області.
Крім цього, в Рівненській області під час обшуків виявили бурштину на 2 млн грн та цех з його обробки.