Збірна Швейцарії розгромила Казахстан: результати матчів чемпіонату світу з хокею, зіграних 16 травня

Швейцарія залишилась єдиною командою на ЧС-2023, яка ще не пропускала

Швейцарія — Казахстан (Фото: IIHF)

На чемпіонаті світу з хокею в елітному дивізіоні продовжується груповий етап. У п’ятий день турніру відбулись чотири матчі. Збірна Данії впевнено перемогла Австрію, а збірна Норвегії здобула першу перемогу на турнірі.

У вівторок, 16 травня, на хокейних майданчиках Фінляндії та Латвії відбулись матчі Чемпіонату світу-2023. По два поєдинки пройшли у кожній з груп.

Група А

Збірна Данії у поєдинку проти Австрії відкрила рахунок на 10-й хвилині. Австрійці відігрались, реалізувавши більшість, але на 34-й хвилині Андерсен повернув лідерство Данії. У третьому періоді гравці збірної Данії провели ще чотири шайби, на що збірна Австрії відповіла лише голом Шнайдера.

Данія - Австрія (Фото: IIHF)

• Данія — Австрія 6:2 (1:0; 1:1; 4:1).

У матчі Франції з Угорщиною французи повели в рахунку після влучного кидка Бертрана на 17-й хвилині. За 21 секунду до кінця першого періоду Штіпшіц відновив паритет. У другій двадцятихвилинці команди також провели обмін закинутими шайбами. Суперники особливо не ризикували і дотягнули до овертайма.  На 2-й хвилині додаткового часу Барталіш приніс перемогу збірній Угорщини.

•  Франція — Угорщина 2:3 (1:1; 1:1; 0:0; 0:1).

Група В

Ігрову програму дня у групі В відкривали збірні Словенії та Норвегії. Команди не потішили вболівальників результативним хокеєм. Долю протистояння вирішила одна шайба, закинута норвежцем Паульсеном на 15-й хвилині.

Словенія - Норвегія (Фото: IIHF)

• Словенія — Норвегія 0:1 (0:1; 0:0; 0:0).

Збірна Швейцарії, яка у двох попередніх матчах не пропускала, зустрічалась зі збірною Казахстану. Вже на 5-й хвилині Гайссер, зігравши на добиванні, вивів збірну Швейцарії вперед. На 28-й і 31-й хвилинах Герцог та Ріа зробили рахунок 3:0.  У третьому періоді збірна Казахстану отримала у свої ворота ще дві шайби. Швейцарія відсвяткувала вже третю «суху» перемогу поспіль.

• Швейцарія — Казахстан 5:0 (1:0; 2:0; 2:0).

У групі А перше місце утримує збірна США. Групу В очолює збірна Швейцарії. До чвертьфіналу вийдуть по чотири кращі команди.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу 26-го туру УПЛ «Минай» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про поразку українського бійця UFC Ігоря Потєрі.