Збірна Італії виграла в Туреччини в матчі-відкритті Євро-2020

Турнір пройде з 11 червня до 11 липня 2021 року.

Поєдинком у Римі стартував чемпіонат Європи з футболу. У першому матчі турніру Італія не залишила шансів збірній Туреччини, крупно обігравши суперника.

Про події в матчах чемпіонату Європи з футболу та результати зустрічей повідомляє Інформатор.

У п’ятницю, 11 червня, матчем Туреччина — Італія стартував Євро-2020. Поєдинок проходив у Римі, на полі «Стадіо Олімпіко», а номінальними господарями вважалася збірна Туреччини. Команди виступають у групі А і їхніми суперниками є також збірні Уельсу і Швейцарії.

Збірні Туреччини й Італії грали в таких складах:

Туреччина: Чакир, Челік, Демірал, Сеюнджю, Мераш, Йокушлу, Туфан, Язиджі, Караман, Хакан Чалханоглу, Йилмаз.
Запасні: Гюнок, Карабаглар, Ундер, Токез, Антальяли, Кабак, Юнал, Кекчю, Кахведжі, Айхан, Мюлдюр, Дервішоглу.

Італія: Доннарумма, Спінаццола, К’єлліні, Бонуччі, Флоренці, Жоржина, Барелла, Локателлі, Лоренцо Інсіньє, Берарді, Іммобіле.
Запасні: Сірігу, Мерет, Ді Лоренцо, Белотті, Пессіна, Емерсон, К’єза, Ачербі, Крістанте,  Бернардескі, Распадорі, Бастони.

Перший удар по воротах завдала збірна Італії. На 3-й хвилині Берарді після передачі Іммобіле з правого флангу пробив поруч із ближньою штангою воріт збірної Туреччини. Італія контролювала м’яч, але, більшою мірою, лише в центрі поля й на далеких підступах до штрафної суперника. На 18-й хвилині Лоренцо Інсіньє обігрався в стінку з Берарді і пробив поруч із правою штангою. Бонуччі зважився на дальній удар, проте м’яч зрізався з ноги й пішов далеко в сторону від воріт.

Італія все ближче підбиралася до воріт збірної Туреччини, і на 22-й хвилині Чакир у стрибку відбив удар К’єлліні головою. Іммобіле також бив головою, але не влучив у правий кут. Через три хвилини Лоренцо Інсіньє з лінії штрафної пробив у руки голкіперу збірної Туреччини. Також без особливих проблем Чакир впорався з ударом Іммобіле на 43-й хвилині. Що ж стосується збірної Туреччини, то за весь перший тайм команда не завдала жодного удару по воротах збірної Італії, а м’ячем володіла майже у два рази менше італійців.

У перерві тренери команд внесли корективи до складу. Так в італійців на поле вийшов Ді Лоренцо, а в турецької збірної — Ундер. Саме Ундер став автором першого удару по воротах збірної Італії, що не склав проблем для воротаря. А вже в наступній своїй атаці Італія відкрила рахунок. Берарді прострілив у воротарський, м’яч влучив у груди захиснику збірної Туреччини Деміралу і влетів у сітку. Так перший м’яч Євро-2020 виявився автоголом.

Італія продовжувала атакувати, і на 58-й хвилині Чакир перевів на кутовий удар Локателлі в дальній нижній кут. А на 66-й хвилині Італія забила вже сама. Чакир відбив удар Спінаццола, але Іммобіле виявився спритнішим за захисників і відправив м’яч у сітку.

На 79-й хвилині у ворота збірної Туреччини влетів третій м’яч. Чакир помилився при передачі, партнери в три паси вивели Лоренцо Інсіньє на ударну позицію, й італієць фірмовим обвідним ударом під дальню штангу зняв питання про переможця матчу.

• Туреччина — Італія 0: 3 (Демірал, 53 (автогол), Іммобіле, 66, Лоренцо Інсіньє, 79).

12 червня в рамках групового турніру Євро-2020 відбудуться матчі Уельс — Швейцарія, Данія — Фінляндія й Бельгія — Росія. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України в матчі зі збірною Кіпру, про тріумф збірної Канади на чемпіонаті світу з хокею, а також про матчі фінальної серії плей-офф баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.