“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Мокрий сніг пройде в Карпатах, Україною - дощі
У середу, 22 вересня, Україною пройдуть дощі. У Карпатах очікується мокрий сніг.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прогноз синоптиків і рятувальників.
Завтра буде ясно. Місцями невеликий дощ, у Карпатах вночі з мокрим снігом.
Сухо буде тільки в південних областях. Вітер північно-західний, 5-10 м/с.
Температура вночі + 1 + 6, вдень + 5 + 10 градусів.
На півдні вночі + 4 + 9, вдень + 10 + 15 градусів, у Карпатах вночі 0 - 2.
Нагадаємо, у горах у нічний час доби можливо до – 6 градусів.
Співробітники ДСНС нагадують про рекомендації безпечного походу в гори в таку погоду.
Раніше Інформатор повідомляв, що в Карпатах вдарили перші морози.
Також ми писали, що синоптики прогнозують заморозки в Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.