Головна
Україна
Політика
16:54, 21 Березня
Информатор UA

Интро

Парламентська фракція "Слуга народу" ініціює позачергове засідання Верховної ради, незважаючи на оголошений тритижневий карантин. Нардепи зажадали від силовиків перевірити, чи не причетні до заворушень політики.Про це повідомляє прес-служба політсили,передає Інформатор."Вимагаємо від правоохоронних органів негайно надати юридичну оцінку подіям, які відбувалися вчора під Офісом Президента, визначити ступінь провини тих чи інших учасників за матеріальну шкоду, заподіяну державному майну і домогтися відповідальності за ці дії, включаючи компенсацію збитку.Також звертаємося з вимогою уважно вивчити відеоматеріали , що фіксують вчорашню подію біля ОП, на предмет встановлення, чи не були ці насильство і вандалізм реалізацією замовлення з боку тих чи інших політичних сил і фігур, про що може свідчити участь в цій акції афілійованих з цими силами і фігурами людей", - йдеться в повідомленні.У партії підтримали право на мирний протест, але засудили вандалізм."Чекаємо рішучі, кваліфіковані і безкомпромісні дії з боку правоохоронних органів щодо встановлення осіб ініціаторів і учасників актів вандалізму і притягнення їх до відповідальності. Ми ініціюємо проведення позачергового засідання в найкоротші терміни за участю силовиків і прийняття постанови за оцінками даної події, з завданнями конкретним міністрам і тощо", - йдеться в повідомленні.Також нардепи ініціювали позачергове засідання парламенту в найкоротший термін, на якому ухвалять постанову за оцінками цієї події, з завданнями конкретним міністрам.Як раніше повідомляв Інформатор, у Києві відбулася акція "Не чуєш? побачиш!" до дня народження політв'язня Сергія Стерненка. Прихильники активіста закидали будівлю Офісу президента піротехнікою, під будівлею утворилася димова завіса. Крім того, в будівлі розбили вікна, підпалили табличку Офісу президента і розмалювали стіни фарбою.Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що причетних до заворушень під Офісом президента притягнуть до відповідальності.За попередніми підрахунками, активісти завдали шкоди у 2 мільйони гривень.Пізніше народний депутат "СН" Микита Потураєв опублікував спільну заяву фракції, в якій нардепи засудили дії мітингувальників,які вийшли підтримати засудженого активіста Сергія Стерненка на акцію під Офісом президента.

Заворушення під Офісом президента: "слуги" просять перевірити, чи не було це замовленням інших політсил

Читать на русском

Нардепи ініціювали позачергове засідання парламенту

Читать на русском
Заворушення під Офісом президента: "слуги" просять перевірити, чи не було це замовленням інших політсил

Нардепи ініціювали позачергове засідання парламенту

Парламентська фракція "Слуга народу" ініціює позачергове засідання Верховної ради, незважаючи на оголошений тритижневий карантин. Нардепи зажадали від силовиків перевірити, чи не причетні до заворушень політики.

Про це повідомляє прес-служба політсили,передає Інформатор.

"Вимагаємо від правоохоронних органів негайно надати юридичну оцінку подіям, які відбувалися вчора під Офісом Президента, визначити ступінь провини тих чи інших учасників за матеріальну шкоду, заподіяну державному майну і домогтися відповідальності за ці дії, включаючи компенсацію збитку.

Також звертаємося з вимогою уважно вивчити відеоматеріали , що фіксують вчорашню подію біля ОП, на предмет встановлення, чи не були ці насильство і вандалізм реалізацією замовлення з боку тих чи інших політичних сил і фігур, про що може свідчити участь в цій акції афілійованих з цими силами і фігурами людей", - йдеться в повідомленні.

У партії підтримали право на мирний протест, але засудили вандалізм.

"Чекаємо рішучі, кваліфіковані і безкомпромісні дії з боку правоохоронних органів щодо встановлення осіб ініціаторів і учасників актів вандалізму і притягнення їх до відповідальності. Ми ініціюємо проведення позачергового засідання в найкоротші терміни за участю силовиків і прийняття постанови за оцінками даної події, з завданнями конкретним міністрам і тощо", - йдеться в повідомленні.

Також нардепи ініціювали позачергове засідання парламенту в найкоротший термін, на якому ухвалять постанову за оцінками цієї події, з завданнями конкретним міністрам.

Як раніше повідомляв Інформатор, у Києві відбулася акція "Не чуєш? побачиш!" до дня народження політв'язня Сергія Стерненка. Прихильники активіста закидали будівлю Офісу президента піротехнікою, під будівлею утворилася димова завіса. Крім того, в будівлі розбили вікна, підпалили табличку Офісу президента і розмалювали стіни фарбою.

Заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що причетних до заворушень під Офісом президента притягнуть до відповідальності.За попередніми підрахунками, активісти завдали шкоди у 2 мільйони гривень.

Пізніше народний депутат "СН" Микита Потураєв опублікував спільну заяву фракції, в якій нардепи засудили дії мітингувальників,які вийшли підтримати засудженого активіста Сергія Стерненка на акцію під Офісом президента.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.