RU
Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
20:59, 29 Листопада
Информатор UA

Интро

Засновник соціальної мережі Twitter Джек Дорсі вирішив залишити посаду генерального директора компанії. Він вважає, що коли компанією довго керує її засновник - це обмежує роботу самої компанії. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-акаунт Джека Дорсі . Новим генеральним директором Twitter стане колишній технічний директор Twitter Параг Агравал. За словами Дорсі, він продовжить роботу членом ради директорів до моменту закінчення його повноважень, після чого остаточно покине компанію. Приблизно за годину до офіційного оголошення новина про звільнення Дорсі потрапила до ЗМІ. Після цього вартість акцій Twitter зросла приблизно на 10%, але згодом акції повернулися до рівня закриття попередніх торгів. not sure anyone has heard but,I resigned from Twitter pic.twitter.com/G5tUkSSxkl jack⚡️ (@jack) November 29, 2021 Джек Дорсі заснував Twitter разом з Еваном Вільямсом та Бізом Стоуном у 2006 році. Дорсі був генеральним директором компанії до 2008 року, після чого перейшов на посаду голови ради директорів. 2015 року він знову став генеральним директором. Дорсі також є генеральним директором сервісу платежів Square. У 2020 році інвестори Twitter вимагали від Дорсі залишити посаду в компанії, оскільки він надто багато часу приділяє роботі в Square. Зараз статки Дорсі в рейтингу Forbes оцінюються у 11,7 мільярда доларів. Раніше ми повідомляли, що Мінцифри представили нові послуги в . Також писали про те, що Ілон Маск перейменував свій акаунт на Twitter. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .

Засновник Twitter Джек Дорсі пішов з посади генерального директора компанії

Читать на русском
Засновник Twitter Джек Дорсі пішов з посади генерального директора компанії

Новим генеральним директором Twitter стане колишній технічний директор Twitter Параг Агравал

Засновник соціальної мережі Twitter Джек Дорсі вирішив залишити посаду генерального директора компанії. Він вважає, що коли компанією довго керує її засновник - це обмежує роботу самої компанії.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Twitter-акаунт Джека Дорсі .

Новим генеральним директором Twitter стане колишній технічний директор Twitter Параг Агравал. За словами Дорсі, він продовжить роботу членом ради директорів до моменту закінчення його повноважень, після чого остаточно покине компанію. Приблизно за годину до офіційного оголошення новина про звільнення Дорсі потрапила до ЗМІ. Після цього вартість акцій Twitter зросла приблизно на 10%, але згодом акції повернулися до рівня закриття попередніх торгів.

 

Джек Дорсі заснував Twitter разом з Еваном Вільямсом та Бізом Стоуном у 2006 році. Дорсі був генеральним директором компанії до 2008 року, після чого перейшов на посаду голови ради директорів. 2015 року він знову став генеральним директором. Дорсі також є генеральним директором сервісу платежів Square. У 2020 році інвестори Twitter вимагали від Дорсі залишити посаду в компанії, оскільки він надто багато часу приділяє роботі в Square. Зараз статки Дорсі в рейтингу Forbes оцінюються у 11,7 мільярда доларів.

Раніше ми повідомляли, що Мінцифри представили нові послуги в «Дії». Також писали про те, що Ілон Маск перейменував свій акаунт на Twitter.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.