Головна
Україна
Політика
23:54, 28 Вересня
Информатор UA

Интро

Президент Володимир Зеленський заявив, що на цей раз росії не вдасться "проскочити" зі своїми псевдореферендумами та діяльністю на окупованих територіях України. Він зазначив, що зараз не 2014 рік, коли росія спробувала окупувати Крим і частину Донбасу. Нині світ все розуміє й обов'язково реагуватиме. Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні 28 вересня. "Головним нашим завданням зараз є координація дій з партнерами у відповідь на організовані росією фальшиві референдуми та всі повязані з ними загрози. Зараз не 2014 рік. Усі все розуміють. І обовязково діятимуть", - підкреслив глава держави. Він додав, що в росії помиляються, коли думають, що їм вдасться "проскочити", бо світ не зрадить своїм же цінностям і не злякається оголошень про анексію. "Якщо хтось там в росії думає, ніби вони зможуть "проскочити" з усім тим, що вони роблять на окупованій території, якщо хтось там в росії сподівається, що світ зрадить своїм же цінностям, злякавшись якихось чергових російських оголошень про анексію, то вони, в росії, помиляються. Кожен наступний ескалаційний крок окупанта лише підтверджує той факт, що світ повинен діяти ще жорсткіше", - зазначив президент. Що відомо про псевдореферендуми Окупаційна владатериторій Українивже кілька разіванонсувала проведення псевдореферендумів, однак українські військові та спротив місцевого населення зривають всі плани. Відомо, що анексія дозволить Кремлю отримати привід для загальної мобілізації, оскільки тоді контрнаступ України можна буде інтерпретувати як зазіхання на територію рф. Незаконневідбувалося з 23 по 27 вересня в окупованих частинах Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей. Також ми розповідали, чому результати псевдореферендумів є нікчемними. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

"Зараз не 2014 рік, усі все розуміють і обов’язково діятимуть": Президент про російські псевдореферендуми

Читать на русском

Світ не зрадить своїм же цінностям і не злякається оголошень про анексію, сказав Зеленський

Читать на русском
"Зараз не 2014 рік, усі все розуміють і обов’язково діятимуть": Президент про російські псевдореферендуми

Світ не зрадить своїм же цінностям і не злякається оголошень про анексію, сказав Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що на цей раз росії не вдасться "проскочити" зі своїми псевдореферендумами та діяльністю на окупованих територіях України. Він зазначив, що зараз не 2014 рік, коли росія спробувала окупувати Крим і частину Донбасу. Нині світ все розуміє й обов'язково реагуватиме. 

Як передає Інформатор, про це Зеленський сказав у вечірньому зверненні 28 вересня.

"Головним нашим завданням зараз є координація дій з партнерами у відповідь на організовані росією фальшиві референдуми та всі пов’язані з ними загрози. Зараз не 2014 рік. Усі все розуміють. І обов’язково діятимуть", - підкреслив глава держави. 

Він додав, що в росії помиляються, коли думають, що їм вдасться "проскочити", бо світ не зрадить своїм же цінностям і не злякається оголошень про анексію. 

"Якщо хтось там в росії думає, ніби вони зможуть "проскочити" з усім тим, що вони роблять на окупованій території, якщо хтось там в росії сподівається, що світ зрадить своїм же цінностям, злякавшись якихось чергових російських оголошень про анексію, то вони, в росії, помиляються. Кожен наступний ескалаційний крок окупанта лише підтверджує той факт, що світ повинен діяти ще жорсткіше", - зазначив президент. 

 

Що відомо про псевдореферендуми

Окупаційна влада захоплених територій України вже кілька разів анонсувала проведення псевдореферендумів, однак українські військові та спротив місцевого населення зривають всі плани. Відомо, що анексія дозволить Кремлю отримати привід для загальної мобілізації, оскільки тоді контрнаступ України можна буде інтерпретувати як зазіхання на територію рф. Незаконне голосування відбувалося з 23 по 27 вересня в окупованих частинах Запорізької, Донецької, Луганської та Херсонської областей. 

Також ми розповідали, чому результати псевдореферендумів є нікчемними

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.