«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Ця пісня - черговий спосіб підтримати наших людей та нагадати, що випробування, через які ми проходимо щодня, не лише залишаються болісним досвідом, а й загартовують, роблячи нас сильнішими.
Запорізька АЕС – найбільша атомна станція Європи
Запорізька АЕС та Енергодар вже четверту добу перебувають під контролем бойовиків. Роботу енергоблоків контролює персонал електростанції.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Запорізьку обласну військову адміністрацію.
У мережі працюють два енергоблоки Запорізької АЕС. Один блок у ремонті, інші – зупинені. Персонал контролює стан енергоблоків та забезпечує їх безпечну роботу згідно з вимогами експлуатаційної документації.
Змін радіаційного стану на території АЕС не фіксують. Залишається відключеною високовольтна лінія 750 кВ через її пошкодження 06.03.2022 року у районі населеного пункту Василівка Запорізької області. Сайт Запорізької АЕС не працює, інформація про радіаційний стан у режимі реального часу для громадськості недоступна.
Завдяки запуску національного роумінгу між операторами України у тестовому режимі налагоджується мобільний зв'язок, зокрема на Запорізькій АЕС. До магазинів не можуть завезти харчові продукти, більшість інтернет-провайдерів досі не працюють.
"Будь-який психологічний тиск на персонал АЕС та втручання у його роботу негативно впливає на забезпечення ядерної та радіаційної безпеки", - йдеться у повідомленні.
Раніше Інформатор писав, що в Енергодар окупанти рушили до АЕС, чути постріли. Бойовики продовжують розстрілювати Запорізьку АЕС, почалася пожежа. Згодом Зеленський записав термінове звернення. Крім того, пожежників не пустили на АЕС, проте о 06:20 повідомили, що пожежу повністю загасили. Майданчик Запорізької АЕС захопили російські окупанти, вони вбили трьох людей.
Вчора в Енергодарі попрощалися із двома захисниками, які загинули під час штурму Запорізької АЕС.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.