“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Вчора до міста приїхало 15 автобусів з людьми
Запоріжжя готове прийняти до 30 тисяч біженців. Для цього місто має всі необхідні ресурси: запаси їжі та місця для проживання.
Про це заявив голова Запорізької обласної військової адміністрації Олександр Старух, передає Інформатор.
У Запоріжжі зараз є потенціал та запаси їжі для прийому близько 30 000 осіб. Вчора ввечері до міста приїхала одна організована колона з Бердянська у складі 15 автобусів із жителями Бердянська та Маріуполя, зокрема дітьми з інтернатів.
Заплановано, що дітей найближчими днями відправлять до Львова та за кордон.
Нагадаємо, Японія спростила в'їзд для біженців з України. Крім того, українці можуть потрапити до Молдови та Польщі за документами у додатку «Дія».
Також Інформатор писав, що у Львівській області перед пунктом пропуску облаштували гуманітарний коридор.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.