RU
Головна
Україна
Кримінал
18:22, 4 Листопада
Информатор UA

Интро

У Южному заарештували чоловіка, якийзґвалтував тринадцятьох хлопчиків-підлітків. Раніше він уже був судимий за подібні злочини. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора. Фігурант, 70-річний мешканець міста Южного на Одещині, був і раніше не раз засуджений за сексуальні злочини. Він навіть змінив прізвище та місце свого проживання після ув'язнення. Проте останні не зупинили його. З початку минулого року й до цього він заманював до себе хлопчиків у віці від 8 до 14 років під приводом пограти в приставку та поїсти солодощі. Заманивши до себе, фігурант ґвалтував хлопців, більшість повторно. Деяких ґвалтував місяцями. Він лякав дітей, погрожував розправою, щоби ті мовчали. Іноді він залишав дітей у себе на ніч. Ґвалтівника заарештували. До суду направили обвинувальний акт щодо 70-річного громадянина за фактами зґвалтування, сексуального насильства та розбещення тринадцяти дітей (ч. 6 ст. 152, ч. 6 ст. 153, ч. 2 ст. 156 КК України). Раніше Інформатор повідомляв, що чоловік зґвалтував у під'їздах п'ятьох дівчаток. Також ми писали, що на Хмельниччині чоловік зґвалтував 12-річного хлопчика і змусив його мовчати. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Заманював пограти у приставку: на Одещині 70-річний чоловік зґвалтував 13 підлітків

Читать на русском
Заманював пограти у приставку: на Одещині 70-річний чоловік зґвалтував 13 підлітків

Чоловік був раніше неодноразово судимий за зґвалтування

У Южному заарештували чоловіка, який зґвалтував тринадцятьох хлопчиків-підлітків. Раніше він уже був судимий за подібні злочини.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Офісу генпрокурора.

Фігурант, 70-річний мешканець міста Южного на Одещині, був і раніше не раз засуджений за сексуальні злочини. Він навіть змінив прізвище та місце свого проживання після ув'язнення.

Проте останні не зупинили його. З початку минулого року й до цього він заманював до себе хлопчиків у віці від 8 до 14 років під приводом пограти в приставку та поїсти солодощі.

Заманивши до себе, фігурант ґвалтував хлопців, більшість – повторно. Деяких ґвалтував місяцями. Він лякав дітей, погрожував розправою, щоби ті мовчали. Іноді він залишав дітей у себе на ніч.

Ґвалтівника заарештували. До суду направили обвинувальний акт щодо 70-річного громадянина за фактами зґвалтування, сексуального насильства та розбещення тринадцяти дітей (ч. 6 ст. 152, ч. 6 ст. 153, ч. 2 ст. 156 КК України).

Раніше Інформатор повідомляв, що чоловік зґвалтував у під'їздах п'ятьох дівчаток.

Також ми писали, що на Хмельниччині чоловік зґвалтував 12-річного хлопчика і змусив його мовчати.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.