Залужний провів зустріч з командирами бригад, які ведуть бойові дії на півдні України: що обговорювалось

Читать на русском

Попри шалений спротив ворога, воїни ЗСУ невпинно та рішуче продовжують контрнаступальні дії

Читать на русском
Валерій Залужний, зустріч
На зустрічі були пристуні командири бригад, які захищають країну на півдні, колаж "Інформатор"

Попри шалений спротив ворога, воїни ЗСУ невпинно та рішуче продовжують контрнаступальні дії

Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний та начальник Генерального штабу Сергій Шаптала провели зустріч. На ній були присутні командири бригад, які ведуть бойові дії на півдні України. Обговорювали послідовність наступних кроків у війні з окупантами.

Про спільну роботу з командирами бригад повідомив Залужний у Facebook. Відповідне відео з'явилось у соцмережі сьогодні, 19 вересня.

 "Оперативно-стратегічне угруповання військ (ОСУВ) Таврія. Із начальником Генерального штабу провели спільну роботу з командувачами та командирами бригад оперативно-стратегічного угруповання", - зазначає головнокомандувач ЗСУ.

За його словами, під час зустрічі обговорювались послідовність кроків ЗСУ з урахуванням зміни оперативної обстановки на фронті. Залужний наголосив, що попри "шалений" опір ворога, ЗСУ продовжують вести контрнаступальні дії.

"Обговорили та узгодили послідовність наших кроків з урахуванням зміни оперативної обстановки на фронті, активності противника та всіх можливих загроз. Попри шалений спротив ворога, наші захисники невпинно та рішуче продовжують вести наступальні дії задля визволення української території", - наголосив Залужний.

 

Контрнаступ ЗСУ: останнє 

В результаті контрнаступу воїнів ЗСУ лише за останній тиждень вдалось очистити від загарбників 5 кв. км на основному південному напрямку. Також просування наших військових було й на сході - на Бахмутському напрямку за останні дні ЗСУ звільнили 2 кв. км.

Натомість окупанти додатково перекидають підрозділи на Запорізький напрямок. Метою таких дій росіян може бути опір діям українських військових на Мелітопольському та Запорізькому напрямках.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: