Головна
Україна
Політика
21:03, 21 Вересня
Информатор UA

Интро

Збройні сили України 8 років і 7 місяців стримують збройну агресію рф проти нашої держави. Повномасштабний наступ противника не злякав нас. Більше того, ми обʼєдналися та гідно зустріли ворога. Оголошення мобілізації в росії є тому підтвердженням. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Він зазначив, що нині сотні тисяч чоловіків та жінок захищають рідну землю, власні домівки, своїх дітей і майбутнє України. "Тому жодні заяви військово-політичного керівництва країни-агресора не вплинуть на нашу готовність боротися за свою свободу.Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю - чи добровільно, чи за мобілізацією", - заявив Залужний. Він також висловив упевненість, що перемога у війні буде за нами. Часткова мобілізація у рф Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою іоголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї. Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночасвін одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч якось не уточнив. Також ми розповідали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Залужний про мобілізацію в росії: "Ми знищимо всіх"

Читать на русском
Залужний про мобілізацію в росії: "Ми знищимо всіх"

Він підкреслив, що українці обʼєдналися та гідно зустріли ворога

Збройні сили України 8 років і 7 місяців стримують збройну агресію рф проти нашої держави. Повномасштабний наступ противника не злякав нас. Більше того, ми обʼєдналися та гідно зустріли ворога. Оголошення мобілізації в росії є тому підтвердженням. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на заяву головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. 

Він зазначив, що нині сотні тисяч чоловіків та жінок захищають рідну землю, власні домівки, своїх дітей і майбутнє України. 

"Тому жодні заяви військово-політичного керівництва країни-агресора не вплинуть на нашу готовність боротися за свою свободу. Ми знищимо всіх, хто зі зброєю прийде на нашу землю - чи добровільно, чи за мобілізацією", - заявив Залужний. 

Він також висловив упевненість, що перемога у війні буде за нами. 

Часткова мобілізація у рф

Вранці 21 вересня російський диктатор путін виступив з офіційною заявою і оголосив часткову мобілізацію на росії. Він також підтримав проведення псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях України. Крім того, знову лунали погрози щодо використання ядерної зброї

Міністр "оборони" рф шойгу доповнив заяву путіна додатковою маячнею. За його словами, мобілізувати в рф планують приблизно 300 тисяч росіян. Водночас він одразу заявив, що в Україні через вторгнення загинуло навіть менше 6 тисяч росіян. Чого ж тоді їм знадобилося добирати ще 300 тисяч – якось не уточнив. 

Також ми розповідали про те, як росіяни відреагували на новину про часткову мобілізацію.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.