Пісня «Ало, це хто» — це історія про тих, хто з’являється запізно, і про внутрішню свободу не чекати дозволу на своє життя.
Залужний та Міллі обговорили декілька важливих питань, які стосуються України
В суботу, 6 травня, Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Вони обговорили декілька питань, серед яких - український контрнаступ. Про це Залужний повідомив у Telegram.
"Під час телефонної розмови поінформував про обстановку на фронті та підготовку до майбутніх кроків нашої армії задля деокупації української території. Подякував американським партнерам за черговий пакет військової допомоги Україні, про який напередодні оголосили у Пентагоні", - написав Заслужений.
Він додав, що домовився з генералом Міллі продовжувати активно взаємодіяти. А мета України та США - наша перемога.
Міністр оборони України Олексій Резніков висловився щодо довгоочікуваного контрнаступу ЗСУ. Він заявив, що підготовка майже завершена і вже зовсім скоро наші захисники продовжать звільняти окуповані росіянами території України. Резніков висловив впевненість у тому, що контрнаступ буде вдалим. За словами міністра, для цього багато чого зроблено. Проте вирішували коли саме він почнеться буде Генштаб та головком Валерій Залужний.
Також міністр назвав три ключові фактори для проведення вдалого контрнаступу. По-перше, це наявність необхідного озброєння, по-друге - підготовлені та навчені воїни, які знають план на своєму рівні, а по-третє - забезпечення всіма необхідними речами українських військовослужбовців. Йдеться про амуніцію, боєприпаси, пальне та інші необхідні речі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.