«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Ресурси розташовані на різноманітних доменах і не мають жодного зв'язку з Залізним генералом
У суботу, 10 лютого, Центр протидії дезінформації при РНБО України попередив про поширення в інтернеті рекламних матеріалів вебсайтів, які асоціюють себе з Валерієм Залужним. але вони ніяк не пов'язані з ексГоловнокомандувачем Збройних сил України. Усі вони створені анонімними особами.
Про це пише Центр протидії дезінформації при РНБО України у Telegram-каналі. Ресурси про Залужного розташовані на різноманітних доменах і не мають жодного зв'язку з Залізним генералом.
За попередньою інформацією, онлайн-платформи можуть бути інструментом російських окупантів. А їхня мета - підрив єдності українців через розпалювання розбрату між прихильниками та противниками рішення влади звільнити Валерія Залужного.
З фейкових сайтів користувачів перенаправляють на анонімні Telegram-боти, призначені для збору особистих даних. Надалі ця інформація може стати зброєю проти громадян України в майбутньому, кажуть у Центрі.
Центр протидії дезінформації закликає українців уникати реєстрації на сумнівних вебсайтах і наголошує на важливості користування тільки перевіреними та надійними джерелами інформації.
Колишній головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний відреагував на призначення йому найвищого ступеню державної нагороди - звання Героя України. Він заявив, що для нього велика честь отримати цю відзнаку. Залужний наголосив, що він відчуває відповідальність перед кожним захисником і захисницею України.
Відомо, що президент Володимир Зеленський у п’ятницю, 9 лютого, присвоїв звання Герой України ексголовкому ЗСУ Валерію Залужному та начальнику ГУР Кирилу Буданову. Тепер показали відео з церемонії нагородження, яка відбулася в Офісі президента. Глава держави також відзначив державними нагородами та званням Героя України воїнів, які захищають країну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.