Закарпаття затопило: рятувальники відкачують воду з будинків та електропідстанцій - фото

Читать на русском

Затопило Тячівський та Рахівський райони Закарпатської області

Читать на русском
Закарпаття
Надзвичайники відкачують воду з затоплених будівель

Затопило Тячівський та Рахівський райони Закарпатської області

Через сильні опади на Закарпатті затоплені декілька районів. Найбільше постраждали Тячівський та Рахівський райони. Там рятувальники відкачували воду, зокрема, з електропідстанції та житлових будинків.

Про це повідомили в ДСНС. Зазначається, що в Рахівському районі надзвичайники двічі відкачували воду з місцевої електропідстанції, адже існувала загроза знеструмлення цілого району. Також воду відкачували з підвального приміщення одного з місцевих магазинів і 4 житлових будинків.

Затоплені подвір'я на Закарпатті
Затоплені подвір'я на Закарпатті

"На Тячівщині було затоплено одне подвір’я та підвал. Внаслідок підняття води в річці Глибокий Потік відбувся підмив доріг", - йдеться в повідомленні ДСНС.

Крім того, відбувся зсув ґрунту, орієнтовно 200 куб.м землі, який перекрив одну з місцевих доріг у селі Богдан на Рахівщині. Наразі тривають роботи з розчищення проїжджої частини та розкряжування дерев.

Зсув ґрунту на Закарпатті
Зсув ґрунту на Закарпатті

Негода на Закарпатті

Закарпатські рятувальники попереджають, що 6 лютого продовжується підвищуватися рівень води у річках. Так, на річці Тиса у смт Вилок продовжиться добігання паводкової хвилі з верхів'їв з підвищенням рівнів води на 1.7-2.2м. Досягнення максимального рівня очікується в другій половині доби. Окрім того, 6 та 7 лютого на високогір'ї Закарпатської області зберігається значна сніголавинна небезпека (III рівень).

До слова, якщо в результаті негоди ваш будинок затопило, то варто повідомити місцевим екстреним службам про ситуацію. Вони можуть допомогти викачати воду чи евакуюватися. Рятувальники рекомендують у такому випадку вимкнути електропостачання та відкрити вікна й двері, щоб потік повітря просушував приміщення. Надалі варто дезінфікувати поверхні, щоб уникнути розвитку плісняви та бактерій. А в разі необхідності - відремонтувати системи електропостачання та інші.

 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.