"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Затопило Тячівський та Рахівський райони Закарпатської області
Через сильні опади на Закарпатті затоплені декілька районів. Найбільше постраждали Тячівський та Рахівський райони. Там рятувальники відкачували воду, зокрема, з електропідстанції та житлових будинків.
Про це повідомили в ДСНС. Зазначається, що в Рахівському районі надзвичайники двічі відкачували воду з місцевої електропідстанції, адже існувала загроза знеструмлення цілого району. Також воду відкачували з підвального приміщення одного з місцевих магазинів і 4 житлових будинків.
"На Тячівщині було затоплено одне подвір’я та підвал. Внаслідок підняття води в річці Глибокий Потік відбувся підмив доріг", - йдеться в повідомленні ДСНС.
Крім того, відбувся зсув ґрунту, орієнтовно 200 куб.м землі, який перекрив одну з місцевих доріг у селі Богдан на Рахівщині. Наразі тривають роботи з розчищення проїжджої частини та розкряжування дерев.
Закарпатські рятувальники попереджають, що 6 лютого продовжується підвищуватися рівень води у річках. Так, на річці Тиса у смт Вилок продовжиться добігання паводкової хвилі з верхів'їв з підвищенням рівнів води на 1.7-2.2м. Досягнення максимального рівня очікується в другій половині доби. Окрім того, 6 та 7 лютого на високогір'ї Закарпатської області зберігається значна сніголавинна небезпека (III рівень).
До слова, якщо в результаті негоди ваш будинок затопило, то варто повідомити місцевим екстреним службам про ситуацію. Вони можуть допомогти викачати воду чи евакуюватися. Рятувальники рекомендують у такому випадку вимкнути електропостачання та відкрити вікна й двері, щоб потік повітря просушував приміщення. Надалі варто дезінфікувати поверхні, щоб уникнути розвитку плісняви та бактерій. А в разі необхідності - відремонтувати системи електропостачання та інші.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.