Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Затопило Тячівський та Рахівський райони Закарпатської області
Через сильні опади на Закарпатті затоплені декілька районів. Найбільше постраждали Тячівський та Рахівський райони. Там рятувальники відкачували воду, зокрема, з електропідстанції та житлових будинків.
Про це повідомили в ДСНС. Зазначається, що в Рахівському районі надзвичайники двічі відкачували воду з місцевої електропідстанції, адже існувала загроза знеструмлення цілого району. Також воду відкачували з підвального приміщення одного з місцевих магазинів і 4 житлових будинків.
"На Тячівщині було затоплено одне подвір’я та підвал. Внаслідок підняття води в річці Глибокий Потік відбувся підмив доріг", - йдеться в повідомленні ДСНС.
Крім того, відбувся зсув ґрунту, орієнтовно 200 куб.м землі, який перекрив одну з місцевих доріг у селі Богдан на Рахівщині. Наразі тривають роботи з розчищення проїжджої частини та розкряжування дерев.
Закарпатські рятувальники попереджають, що 6 лютого продовжується підвищуватися рівень води у річках. Так, на річці Тиса у смт Вилок продовжиться добігання паводкової хвилі з верхів'їв з підвищенням рівнів води на 1.7-2.2м. Досягнення максимального рівня очікується в другій половині доби. Окрім того, 6 та 7 лютого на високогір'ї Закарпатської області зберігається значна сніголавинна небезпека (III рівень).
До слова, якщо в результаті негоди ваш будинок затопило, то варто повідомити місцевим екстреним службам про ситуацію. Вони можуть допомогти викачати воду чи евакуюватися. Рятувальники рекомендують у такому випадку вимкнути електропостачання та відкрити вікна й двері, щоб потік повітря просушував приміщення. Надалі варто дезінфікувати поверхні, щоб уникнути розвитку плісняви та бактерій. А в разі необхідності - відремонтувати системи електропостачання та інші.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.