"Ми перенесли війну на вашу територію, і ви б не впорались із цим без допомоги Північної Кореї. Ви перший правитель Росії, який змушений був звертатись по допомогу у Пхеньян. І сьогодні ви повністю залежите від Китаю – теж вперше в історії Росії."
Старі фото вміють говорити голосніше за нас і саме на них ми справжні - такі малі, щирі й беззахисні, ще не знаємо хто зрадить, кого втратимо і скільки всього доведеться пережити. Переглядаючи їх розумієш, що пройшов вже доволі довгий шлях, але наскільки вже став сильнішим.
Рішення уряду обурило українців
Відсьогодні в Україні почав діяти локдаун для протидії поширенню коронавірусу. Він буде діяти до 24 січня. У магазинах і супермаркетах заборонили продавати деякі види товарів і тимчасово заблокували клейкою стрічкою.
Інформатор зібрав фотографії та враження українців від першого дня карантину.
До переліку "особливо небезпечних товарів" у супермаркетах потрапили:
У соціальних мережах люди висміюють те, що саме "шкарпетки, колготки, лампочки і бритви є найбільш небезпечним джерелом зараження COVID-19".
Народний депутат України Олексій Гончаренко назвав карантинні обмеження "абсурдом".
Нагадаємо, в Україні впровадили локдаун з 8 по 24 січня,що закрили, а що буде працювати.Крім того, в МОЗ прокоментували заборону на продаж деяких товарів в супермаркетах.
Раніше Інформатор писав, що в Києві можуть змінити роботу метро через січневий локдаун .