«Це війна на виснаження. У ній не буде переможців, лише переможені. До цього списку поки входять Росія та Україна, які попри прагнення видати бажане за дійсне, більше втратили, ніж здобули.»
Тож якщо після перегляду виникне лише одне запитання: "Ну то вони все-таки типу пара чи ні?" - значить, ви все зрозуміли.
Фактичний пропуск здійснюється тільки на двох КПВВ
Всі контрольні пункти в'їзду-виїзду на Донбасі функціонують в штатному режимі, щодня з 08.00 до 16.00. Пропуск через лінію розмежування на більшості дорожніх коридорів заблокований російськими окупаційними військами.
Про це повідомили в штабі операції Об'єднаних сил, - передає Інформатор.
«Фактичний пропуск громадян здійснюється лише в контрольних пунктах в'їзду-виїзду «Станиця Луганська» - щодня і «Новотроїцьке»- двічі в тиждень в понеділок і п'ятницю», - йдеться у повідомленні.
Впродовж тижня прикордонні загони оформили з КПВВ «Станиця Луганська» на тимчасово окуповану територію - 5 690 осіб, на контрольовану територію - 5 242 осіб. Через КПВВ «Новотроїцьке» - 167 осіб і 32 транспортних засоби.
Нагадаємо, в рядах ВСУ за останню добу зафіксували 108 нових випадків COVID-19.
Також Інформатор писав, що за останню добу бойовики на Донбасі 6 раз порушили режим припинення вогню.Двоє українських військових отримали поранення.