За участь Полякової в Нацвідборі Ясинський просив $50 000: продюсер пригадав хамство журі та провали Суспільного

Читать на русском

Михайло Ясинський у відвертій бесіді з шоуменом Славою Дьоміним розкритикував Нацвідбір на "Євробачення" та розповів, за скільки його можна було провести замість 11 млн гривень

Читать на русском
Євробачення Нацвідбір
Продюсер підтримав позицію багатьох українців про недоцільність витрат коштів з держбюджету на подібні ініціативи

Михайло Ясинський у відвертій бесіді з шоуменом Славою Дьоміним розкритикував Нацвідбір на "Євробачення" та розповів, за скільки його можна було провести замість 11 млн гривень

Пристрасті навколо Нацвідбору на "Євробачення-2024", який пройшов минулого тижня не без проблем, й не думають згасати. Тільки-но обговорили переможниць Alyona Alyona, Jerry Heil та проблеми з застосунком "Дія", через які не змогли проголосувати багато українців, як інформація про бюджет в 11 млн гривень з бюджету на проведення Нацвідбору обурило багатьох. Свою думку з цього приводу, а також шоу в цілому висловив продюсер, який працює зокрема з Олею Поляковою, Михайло Ясинський.

В бесіді з шоуменом Славою Дьоміним він згадав також, яку суму запросив в організаторів Нацвідбору на "Євробачення" ще до початку повномасштабної війни і на що саме. Також Ясинський висловив невдоволення роботи медіагрупи "Суспільне Мовлення" в цілому. Саме ця державна структура, зокрема, займається "Євробаченням". А такі канали як "СТБ" (попередні роки) чи "1+1" (цього року) долучає до виробництва ефіру та контенту.

"Воно ("Суспільне Мовлення". - Ред.) не готове до проведення подібних проєктів. Тому що кожен рік в тебе якісь факапи. Одні люди скажуть, що це пороблено. Вони не мають жодного відношення до управління, до менеджменту. А я тобі скажу, як людина, яка працює з людьми, яка їх наймає, звільню, яка організує їхню роботу - це в принципі системна нездібність до системної роботи. Якщо ти бачиш, що кожен рік в тебе факапи, то з Maruv, то непотрібні речі, то принижуємо артистів, питаємо чий Крим, а потім беремо в журі Меладзе (Костянтин Меладзе. - Ред.), потім щось з голосуванням, то працює, то ні".

Михайло Ясинський наголошує, що цього року можна б було не проводити Нацвідбір у вигляді телевізійного шоу, бо фаворит і так був вже відомий. Замість цього, пропонує продюсер, можна було б презентувати для українців пісню та проголосувати в "Дії". Або ж, якщо так потрібно б було побачити виступ, записати його на одному з майданчиків в Києві. І на це пішло б в 40 разів менша сума (замість 11 млн гривень).

"7000 доларів. Це один день в BelEtage (концертний майданчик в центрі Києва. - Ред.), світло, звук, все є для цього. Це я трішки ще з запасом взяв".

Продюсер Михайло Ясинський
Продюсер Михайло Ясинський

Багато відомих артистів не можуть подаватися на участь в "Євробаченні" саме від України через те, що після 2014 року виступали в росії. Це передбачено правилами Нацвідбору. Через це, наголошує Ясинський, в нашій країні виникає криза з артистами, які можуть претендувати на поїздку на конкурс. Були й інші причини, через які суперзірки не хотіли на "Євробачення".

"Це вже криза тих правил, подій, які відбувалися навколо відбору на "Євробачення". Чому потужні, відомі артисти не брали участі. Тому що Нацвідбір схожий на шкільну лінійку. Зараз хоча би журі ставиться до артистів більш менш нормально. Але якщо ти пам’ятаєш, декілька років тому вони їх принижували: обговорювали їхній зовнішній вигляд, просили ще раз заспівати без музикального супроводу, бо їм здається, що вона співає під фанєру. Все це телевізійне шоу".

Деякі з учасників Нацвідбору на "Євробачення-2024"
Деякі з учасників Нацвідбору на "Євробачення-2024"

Також Ясинський згадав про один з Нацвідборів на "Євробачення", коли одним з членів журі був продюсер гурту "ВІА Гра", Костянтин Меладзе. Який саме це був рік Михайло не уточнив. Ексчоловік Віри Брежнєвої сидів в журі у 2016 та 2017 роках.

"Коли вони запрошували Олю (Олю Полякову. - Ред.), я сказав так: ми можемо взяти участь і стояти поруч з тими ноунеймами (в цьому контексті - маловідомими артистами. - Ред.), це нормально, з молодими талантами. Але якщо ви хочете зірку собі на відбір, то, будь ласка, заплатіть нам гроші. Тому що підготовка, пісня, аранжування і так далі і участь артистки в цьому відборі вони будуть коштувати грошей. Я навіть назвав суму - 50 тисяч доларів. На той момент це було "СТБ".

"Так як не має дуже відомих, потужних, досвідчених співаків на Нацвідборі - обираємо зірок, які склалися за цей час. А решта артистів, які починають свій шлях, розглядають Нацвідбір як промо майданчик. Так я тобі так скажу - це дуже дорогий промо майданчик для країни. Це я тобі кажу як платник податків. А як людина, яка в принципі має певну позицію до Суспільного Мовлення" і критикує його систему багато років, я ще раз скажу: воно все працює криво. І мені здається, все це занадто дорого коштує державі. А насамперед громадянам країни", - підсумував Ясинський.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.