RU
Головна
Україна
Події
12:58, 17 Липня
Информатор UA

Интро

За тиждень пропуск осіб у районі ООС здійснювався тільки у двох КПВВ. Рух на більшості гуманітарних дорожніх коридорів залишається заблокованим окупантами. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ. Із семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в Станиці Луганській. Так, за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідувало 7 296 осіб, а на контрольовану територію 5 769 осіб. У КПВВ окупанти пропускають людей двічі в тиждень у понеділок і п'ятницю. Так, лінію розмежування перетнули 580 осіб і 92 транспортних засоби до тимчасово окупованої частини Донецької області. Разом з тим 599 осіб і 88 транспортних засобів проїхали на підконтрольну української влади територію. Також через КПВВ і проїхали 5 вантажівок із гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Так, для потреб жителів тимчасово окупованої території України доставили сантехнічні матеріали, меблі, одяг і продуктові набори. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 36 тонн. Крім того, прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документам. Нагадаємо, Росія продовжує блокувати процес розмінування, відкриття КПВВ і обміну полоненими. Також Інформатор писав, що українська делегація в ТКГ вимагає відпустити заручників і відкрити КПВВ. У РФ ігнорують вимоги. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

За тиждень пропуск осіб у зоні ООС здійснювався тільки у двох КПВВ

Читать на русском
За тиждень пропуск осіб у зоні ООС здійснювався тільки у двох КПВВ

Повноцінний пропуск здійснюється тільки в «Станиці Луганській»

За тиждень пропуск осіб у районі ООС здійснювався тільки у двох КПВВ. Рух на більшості гуманітарних дорожніх коридорів залишається заблокованим окупантами.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пресслужбу Міністерства внутрішніх справ.

Із семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в «Станиці Луганській». Так, за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України прослідувало 7 296 осіб, а на контрольовану територію — 5 769 осіб.

У КПВВ «Новотроїцьке» окупанти пропускають людей двічі в тиждень — у понеділок і п'ятницю. Так, лінію розмежування перетнули 580 осіб і 92 транспортних засоби до тимчасово окупованої частини Донецької області. Разом з тим 599 осіб і 88 транспортних засобів проїхали на підконтрольну української влади територію.

Також через КПВВ «Новотроїцьке» і «Щастя» проїхали 5 вантажівок із гуманітарною допомогою від Міжнародного Комітету Червоного Хреста. Так, для потреб жителів тимчасово окупованої території України доставили сантехнічні матеріали, меблі, одяг і продуктові набори. Загальна вага гуманітарної допомоги склала 36 тонн.

Крім того, прикордонники виявили 5 громадян, які прямували на контрольовану територію за частково підробленими документам.

Нагадаємо, Росія продовжує блокувати процес розмінування, відкриття КПВВ і обміну полоненими.

Також Інформатор писав, що українська делегація в ТКГ вимагає відпустити заручників і відкрити КПВВ. У РФ ігнорують вимоги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.