Це відео зняте на полі у Київській області, яке лише недавно було розміноване. Ця земля була небезпечною — усіяною мінами та вибухонебезпечними залишками війни. Сьогодні тут знову можна працювати, вирощувати врожай. І тепер, замість тиші й страху, над цим полем звучить музика.
Найбільше порушень - в Донецькій області
Спеціальна моніторингова місія (СММ) ОБСЄ зафіксувала на Донбасі за минулу добу, 23 квітня, 494 порушень режиму припинення вогню. Найбільше порушень - в Донецькій області.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на звіт СММ ОБСЄ.
У Донецькій області СММ зафіксувала 488 порушень режиму припинення вогню, в тому числі 416 вибухів. Більшість порушень відбулися на північний захід від окупованого Донецька на території, непідконтрольною уряду. Також напруженою була ситуація і на захід від Горлівки.
У Луганській області зафіксували 6 порушень режиму припинення вогню - всі вони вибухи невизначеного походження. Вони відбулися в районах на північний захід від ділянки розведення в районі Золотого.
Нагадаємо, ОБСЄ заявила про пік порушень на Донбасі.
Також Інформатор писав, що бойовики на Донбасі знову обстрілювали безпілотники СММ Організації з безпеки і співпраці в Європі. Також спостерігачі зафіксували перешкоди сигналу GPS в результаті можливого глушіння.