RU
Головна
Світ
16:54, 26 Вересня
Информатор UA

Интро

За минулу добу польські прикордонники зафіксували 259 спроб незаконного перетину кордону з боку Білорусі. Також затримали тих, хто допомагав нелегальним мігрантам. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на RMF24 . Зокрема, незаконно намагалися проникнути до Польщі 18 нелегальних мігрантів, серед яких 17 громадян Іраку та один громадянин Конго. Крім того, прикордонники затримали 6 осіб, які допомагали нелегалам незаконно перетнути кордон. Серед них були громадяни Іраку, Росії, Індії та Сирії. До слова, загалом з початку вересня польські прикордонники зафіксували понад 5 тисяч спроб незаконного перетину кордону з боку Білорусі. Нагадаємо, у Литві під час будівництва стіни на кордоні з Білоруссю загинув пожежний. Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю . Також Інформатор писав, що в Україні знайшли схованку з боєприпасами та вибухівкою на кордоні з Білоруссю. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

За добу до Польщі з Білорусі намагалися незаконно проникнути 259 осіб

Читать на русском
За добу до Польщі з Білорусі намагалися незаконно проникнути 259 осіб

З початку вересня польські прикордонники зафіксували понад 5 тисяч таких спроб

За минулу добу польські прикордонники зафіксували 259 спроб незаконного перетину кордону з боку Білорусі. Також затримали тих, хто допомагав нелегальним мігрантам.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на RMF24 .

Зокрема, незаконно намагалися проникнути до Польщі 18 нелегальних мігрантів, серед яких 17 громадян Іраку та один громадянин Конго.

Крім того, прикордонники затримали 6 осіб, які допомагали нелегалам незаконно перетнути кордон. Серед них були громадяни Іраку, Росії, Індії та Сирії.

До слова, загалом з початку вересня польські прикордонники зафіксували понад 5 тисяч спроб незаконного перетину кордону з боку Білорусі.

Нагадаємо, у Литві під час будівництва стіни на кордоні з Білоруссю загинув пожежний.

Крім того, Польща побудує стіну на кордоні з Білоруссю .

Також Інформатор писав, що в Україні знайшли схованку з боєприпасами та вибухівкою на кордоні з Білоруссю. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.