Головна
Україна
Події
11:32, 16 Лютого
Информатор UA

Интро

У середу, 9 лютого, депутата Київської міської ради від «Слуги народу» Владислава Трубіцина зловили на хабарі 1,26 мільйона гривень. Його заарештували з альтернативою внесення застави у розмірі 14,886 млн гривень. І ось за депутата внесли призначену судом заставу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Українську правду. Джерела у Вищому антикорупційному суді повідомили, що за депутата внесли повну суму застави. Також внесли застави за виконувача обов'язків директора КП "Міський магазин" Амана Моламова та його заступника Олексія Непряхіна. Хто саме вніс заставу – невідомо. За даними слідства, депутат організував схему відкатів за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення МАФів у заздалегідь визначених районах. Раніше народного депутата Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабаря. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Через «депутатський імунітет» його не затримали. Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. У НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допит. Раніше ми повідомляли, що на Закарпатті з ізолятора втекли двоє в'язнів. Також писали про те, як відзначають День єднання у Києві. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

За депутата Трубіцина, якого впіймали на хабарі, внесли заставу 15 мільйонів

Читать на русском

Невідомий вніс усю суму застави

Читать на русском
За депутата Трубіцина, якого впіймали на хабарі, внесли заставу 15 мільйонів

Невідомий вніс усю суму застави

У середу, 9 лютого, депутата Київської міської ради від «Слуги народу» Владислава Трубіцина зловили на хабарі 1,26 мільйона гривень. Його заарештували з альтернативою внесення застави у розмірі 14,886 млн гривень.

І ось за депутата внесли призначену судом заставу. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Українську правду.

Джерела у Вищому антикорупційному суді повідомили, що за депутата внесли повну суму застави. Також внесли застави за виконувача обов'язків директора КП "Міський магазин" Амана Моламова та його заступника Олексія Непряхіна. Хто саме вніс заставу – невідомо. За даними слідства, депутат організував схему відкатів за забезпечення перемоги в електронних торгах на право розміщення МАФів у заздалегідь визначених районах.

Раніше народного депутата Кузьміних упіймали на гарячому 28 січня при отриманні 558 тисяч гривень хабаря. Йдеться про «відкати» на медобладнанні. Через «депутатський імунітет» його не затримали. Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова підписала йому підозру. У «Слузі народу» відреагували на затримання нардепа Кузьміних на хабарі. У НАБУ заявили, що нардеп не приходить на допит.

Раніше ми повідомляли, що на Закарпатті з ізолятора втекли двоє в'язнів.

Також писали про те, як відзначають День єднання у Києві.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.