Головна
Бізнес
Інтернет і ІТ
17:16, 4 Січня
Информатор UA

Интро

Microsoft розкрила весь список ігор, які з'являться у бібліотеці, але лише у першій половині цього місяця. Додаткову інформацію можна знайти на сайті Xbox, – повідомляє Інформатор. Передплатники Xbox Game Pass отримають кілька ігор як на консолі Xbox, так і на PC. У нашому списку вказані всі платформи для кожної гри. У добірці є досить свіжі тайтли чи видання, які вийшли 2021 року. Ігри, які з'являться в бібліотеці сервісу у першій половині січня The Pedestrian (консолі Xbox, xCloud і PC) — 4 січня; Olija (консолі Xbox, xCloud і PC) — 4 січня; Gorogoa (консолі Xbox, xCloud і PC) — 4 січня; Embr (консолі Xbox, xCloud і PC) — 6 січня; Mass Effect Legendary Edition (консолі Xbox і PC) — 6 січня; Outer Wilds (консолі Xbox, xCloud і PC) — 6 січня; Spelunky 2 (консолі Xbox і PC) — 13 січня; The Anacrusis (передрелізна версія — консолі Xbox і PC) — 13 січня. 15 січня із бібліотеки сервісу приберуть шість ігор. Крім того, 10 січня з каталогу пропаде PUBG: Battlegrounds, але пізніше гра стане безкоштовною. Ігри, які пропадуть із каталогу Game Pass у першій половині січня Desperados III (консолі Xbox, xCloud і PC); Ghost of a Tale (PC); Kingdom Hearts III (консолі Xbox); Mount Blade: Warband (консолі Xbox і PC); Pandemic (PC); YIIK: A Post-Modern RPG (PC). Раніше Metacritic назвав найкращі консольні ігри 2021 року. Крім того, передплатники PS Plus у січні можуть отримати відразу три ігри, а передплатники сервісу Prime Gaming також можуть забрати кілька ігор. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

З'явився повний список ігор, які додадуть у Xbox Game Pass у першій половині січня

Читать на русском

Декілька ігор незабаром також видалять із бібліотеки сервісу

Читать на русском
З'явився повний список ігор, які додадуть у Xbox Game Pass у першій половині січня

Декілька ігор незабаром також видалять із бібліотеки сервісу

Microsoft розкрила весь список ігор, які з'являться у бібліотеці, але лише у першій половині цього місяця.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті Xbox, – повідомляє Інформатор.

Передплатники Xbox Game Pass отримають кілька ігор як на консолі Xbox, так і на PC. У нашому списку вказані всі платформи для кожної гри. У добірці є досить свіжі тайтли чи видання, які вийшли 2021 року.

Ігри, які з'являться в бібліотеці сервісу у першій половині січня

 • The Pedestrian (консолі Xbox, xCloud і PC) — 4 січня;
 • Olija (консолі Xbox, xCloud і PC) — 4 січня;
 • Gorogoa (консолі Xbox, xCloud і PC) — 4 січня;
 • Embr (консолі Xbox, xCloud і PC) — 6 січня;
 • Mass Effect Legendary Edition (консолі Xbox і PC) — 6 січня;
 • Outer Wilds (консолі Xbox, xCloud і PC) — 6 січня;
 • Spelunky 2 (консолі Xbox і PC) — 13 січня;
 • The Anacrusis (передрелізна версія — консолі Xbox і PC) — 13 січня.

15 січня із бібліотеки сервісу приберуть шість ігор. Крім того, 10 січня з каталогу пропаде PUBG: Battlegrounds, але пізніше гра стане безкоштовною.

Ігри, які пропадуть із каталогу Game Pass у першій половині січня

 • Desperados III (консолі Xbox, xCloud і PC);
 • Ghost of a Tale (PC);
 • Kingdom Hearts III (консолі Xbox);
 • Mount & Blade: Warband (консолі Xbox і PC);
 • Pandemic (PC);
 • YIIK: A Post-Modern RPG (PC).

Раніше Metacritic назвав найкращі консольні ігри 2021 року. Крім того, передплатники PS Plus у січні можуть отримати відразу три ігри, а передплатники сервісу Prime Gaming також можуть забрати кілька ігор.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.