Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Президента та легендарних захисників України зустрічають в центрі Львова
В Україну повернувся "Редіс" — командир "Азова" Денис Прокопенко. У Львові, під час зустрічі з журналістами, наймолодший командир в історії ЗСУ та Національної гвардії розповів, що після повернення з Туреччини, ймовірно, знову відправитися на війну.
Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.
"Я глибоко впевнений, що армія - це командна робота. І відсьогодні ми разом з вами продовжимо боротьбу. Ми обов'язково ще скажемо своє слово у бою", - сказав "Редіс".
Окрім цього, Прокопенко зазначив, що стежив за ситуацією на фронті й переконаний, що перехоплення українською армією стратегічної ініціативи на лінії фронту важливий показник успіху.
"З кожним днем при просуваємося вперед. Я впевнений, що ми зробимо все можливе і неможливе, щоби прискорити цей процес і щоби війна дійшла до свого логічного завершення", - сказав він.
Денис Прокопенко позивний "Редіс" почав війну з росіянами ще з 11 липня 2014 року. На Донбасі у складі "Азову" чоловік очолював взвод, роту, а згодом і батальйон. А в липні 2017 року його призначили командиром Окремого загону спеціального призначення "Азов". Відтак, Прокопенко став наймолодшим командиром в історії ЗСУ та Національної гвардії.
Під час боїв за Маріуполь був одним з командирів оборони міста та металургійного заводу "Азовсталь". У травні після наказу виходити з оточеного заводу потрапив в російський полон, звідки разом з Святославом Паламарем, Сергієм Волинським, Олегом Хоменко та Денисом Шлегою були звільнені у вересні 2022 року за посередництва Туреччини.
"Сьогодні, у 500-ий день війни ми повернули додому, в Україну п'ятьох наших героїв, Героїв України, командирів захисту Маріуполя і "Азовсталі. Вони воювали заради України, героїчно воювали, абсолютно. Вони пройшли через російський полон, потім більше 300 днів вони були в Туреччині, їм час бути вдома", —прокоментував повернення азовців президент України Володимир Зеленський.
Повернення українських командирів з Туреччини викликало істерику в Кремлі. Речник російського диктатора Дмитро Пєсков звинуватив Туреччину у порушенні домовленостей, які передбачали, що командири оборони "Азовсталі" будуть на турецькій території до завершення війни в Україні. Соловйов навіть закликав обстріляти Львів знову.
Нагадаємо, 7 липня президент Володимир Зеленський прибув до Туреччини. Він провів перемовини з Реджепом Ердоганом. А вже 8 липня президент повідомив, що повертається в Україну разом з героями “Азовсталі”. У Кремлі вже встигли влаштувати з цього приводу істерику, заявивши, що росію ніхто не попередив і це суперечить домовленостям.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.